چاپ این خبر
کد خبر : 80526
۴:۴۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۱۵
در دیدار با امام جمعه خوانسار مطرح شد؛

اصلی ترین هدف انقلاب وارد کردن دین در زندگی مردم و اداره کشور بود

دانش آموزان و جانشین فرماندهی سپاه ناحیه خوانسار به همراه مسئولان حوزه شهید فهمیده و مدرسه فاطمیه در دفتر نمایندگی امام جمعه حضور یافتند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، در این دیدار امام جمعه پس از خیر مقدم و خوش آمد گویی به حضار و تبریک هفته بسیج دانش آموزی درباره مناسبت این ایام فرمودند: هدف دشمن از انقلاب جداکردن دین از زندگی روزمره مردم بود و به شکلی بود که نظام به کل در خدمت آمریکا بود و هیچ ارگان مردمی و قانونی کارآمدی وجود نداشت و اصلی ترین هدف انقلاب وارد کردن دین در زندگی روزمره مردم و اداره کشور بود.

وی افزود: دانش آموزان حتی با تعطیلی مدارس در زمان پیروزی انقلاب در فعالیت های سیاسی شرکت داشتند و تعداد زیادی دانش آموز به درجه رفیع شهادت در آن زمان نائل آمدند و هدف ما در بزرگداشت هفته بسیج دانش آموزی نشان دادن رشادت ها وجانفشانی و مقاومت های آن عزیزان به دانش آموزان است.

حجت الاسلام خواجه کریمی در پاسخگویی به سوالات دانش آموزان از دوره انقلاب و دفاع مقدس خاطراتی را از آن زمان و همچنین دوره اسارتشان بیان کردند و در انتها این موضوع را که اگر جوانان امروز معرفت دینی خود رابالاتر ببرند، مانند شهید حججی ها می شوند.
این دیدار با اقامه نماز جماعت توسط حجت الاسلام خواجه کریمی پایان یافت.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها