چاپ این خبر
کد خبر : 80727
۳:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
رئیس مجمع نمایندگان اصفهان

برخی مناصب مدیریتی استان اصفهان نیازمند تغییر جدی است

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه برخی مناصب مدیریتی استان اصفهان نیازمند تغییر است، گفت: در حقیقت اگر تغییرات جدی در مدیریت‌ها انجام نشود شاید به موفقیت نرسیم.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی‌لارگانی پیرامون جلسه خود با مهرعلیزاده استاندار جدید اصفهان اظهار داشت: با آقای مهرعلیزاده جلسه‌ای در مجلس و جلسه‌ای هم در اتاق بازرگانی اصفهان در روز معارفه داشتم.

وی افزود: از جمله مباحثی که من در این جلسه مطرح کردم اولویت نخست استان یعنی مشکل آب بود، همچنین مسائلی مرتبط با پساب که می‌تواند مشکلات زیست محیطی را به ویژه در محدوده زاینده رود در اصفهان ایجاد کند مطرح شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه مباحثی در رابطه با بهینه مصرف کردن آب در این جلسه مطرح شد، تصریح کرد: من از آقای مهرعلیزاده خواستم تا در رابطه با بحث الگوی مصرف آب پیگیری‌های لازم را انجام دهد چرا که برخی از این فعالیت‌ها و الگوها می‌تواند توسط وزارت جهاد کشاورزی، آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب شهری اجرا و مشکلات را مرتفع کند.

وی ادامه داد: در جلسه‌ای که مجمع نمایندگان با استاندار جدید داشتند من این موضوع را مطرح کردم که باید به مدیریت ناکارآمدی که در استان وجود دارد، دقت شود در حقیقت اگر بحث تغییرات جدی در مناصب مدیریتی انجام نشود شاید ما خیلی نتوانیم موفق باشیم.

موسوی لارگانی اظهار داشت: بحث دیگری که مطرح شد بحث محرومیت‌هایی است که استان اصفهان دارد که بعضاً این محرومیت‌ها به مدیران خود استان برمی‌گردد یعنی مدیران استان، مسئولانی را که دعوت می‌کنند به جای آنکه مکان‌های محروم را به آن‌ها نشان دهند مکان‌های آباد را به آن‌ها نشان می‌دهند از این رو درخواست ما این بود که سعی شود مشکلات استان به گوش مسئولان رسانده شود.

اصفهان ضربه سیاسی‌بازی‌ها را خورده است

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان اظهار داشت: در حقیقت استان اصفهان ضربه سیاسی بازی‌ها و سیاست زدگی‌ها را خورده است، این ضربه در اوایل انقلاب در دهه ۶۰ و ۷۰ حتی در بین مدیریت‌ها بوده و بعضاً توسط برخی از مدیرانی که هم و غم و فکر و ذکرشان بحث سیاست بوده ضربه این کار را خوردیم، یعنی مدیرانی آمدند که دنبال اهداف سیاسی بودند از این رو نظر ما این بود که سیاست زدگی و سیاست بازی کنار گذاشته شود.

وی افزود: بعضاً می‌بینیم مدیر توانمندی که کار خود را به خوبی انجام می‌دهد به دلیل مسائل سیاسی برکنار می‌شود، از این رو با توجه به صحبتی که خود آقای مهرعلیزاده در جلسه مجمع نمایندگان داشتند و در آن جلسه هم تکرار کردند که شعار ایشان “کار، کار و کار” است من گفتم کار با سیاست و سیاست‌زدگی قطعاً حل نمی‌شود و باید سیاست‌بازی‌ها کنار گذاشته شود.

موسوی لارگانی در پاسخ به این سئوال که آقای مهرعلیزاده چه نظری در این راستا داشتند، گفت: آقای مهرعلیزاده نظرشان این بود که ما به دنبال توانمندی‌های افراد هستیم و افرادی که توان بیشتری داشته باشند بهتر می‌توانند به جامعه و استان اصفهان خدمت کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها