چاپ این خبر
کد خبر : 80803
۹:۳۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۲۳
رئیس جمعیت هلال احمر خوانسار خبر داد:

فراخوان جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به زلزله زدگان

فروغی گفت: مردم نوعدوست شهرستان خوانسار می توانند به مردم زلزله زده کرمانشاه کمک کنند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، علمدار فروغی ضمن ابراز همدردی با هموطنان زلزله زده و تشکر از حضور انسان دوستانه همشهریان و تماس آنها با جمعیت هلال احمر شهرستان به منظور کمک به مردم شریف مناطق زلزله زده تصریح کرد: مردم نوعدوست شهرستان خوانسار برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را واریز و اهدا کنند.

وی افزود: فراخون عمومی و اختصاصی جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به مردم زلزله زده استان کرمانشاه و مناطق غربی کشور در بازه زمانی ۲۲ آبان ماه لغایت ۴ آذر ماه انجام می گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر خوانسار ادامه داد: همشهریان عزیز می توانند کمک های نقدی را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزدبانک های ملت، صادرات، مسکن، دی، تجارت، سپه، پارسیان، شهر و آینده و همچنین به شماره حساب های ارزی ۷۰۲۷۰نزد بانک ملت و ۸۰۰۳۰۰ نزد بانک ملی نیز واریز نمایند.

وی تاکید کرد: علاوه بر آن همشهریان عزیز می توانند کمک های نقدی را از طریق شماره گیری با تلفن همراه ۷۴۱۳*۱۱۲و یا *۷۲۴واریز نمایند.
وی در ادامه اظهارداشت: لیست اقلام مورد نیاز برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه شامل پتوی سالم و تمیز و کنسروجات اعلام کرد و افزود: شهروندان می توانند کمک ها خودرا به جمعیت هلال احمر شهرستان خوانسارتحویل نمایند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها