چاپ این خبر
کد خبر : 81098
۲:۳۲ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱
وعده صادق؛

سد محکمی که داعش را به زباله دان تاریخ فرستاد/ وهابیت- لیبرال، نقشه رو به جلو دشمنان

نابودی داعش اما یک زنگ خطر بزرگ برای آمریکا در سطح منطقه خاورمیانه بود که می تواند به تغییر نقشه راه آنها در منطقه بیانجامد البته نشانه‌های این تغییرات نیز کم‌کم آشکار خواهد شد و آن‌هم حرکت آمریکا به سوی وهابیت- لیبرال خواهد بود.

چشمه سار– حجت الاسلام علی نوری امامزاده/ داعش نابود شد، اما نیامده بود برای نابود شدن! داعش ساخته نشده بود برای یک سال و دو سال و چند سال! داعش تجهیز شده بود برای ماندن، برای بودن!

ابوبکر بغدادی در تل‌آویو زیر نظر موساد، آموزش سخنوری و حکومت داری دیده بود! آمده بود که حکومت کند!
اسمش دولت اسلامی عراق و شام بود، دولت بود! یک دولت نیاز به عقبه فکری عقیدتی سیاسی نظامی و امنیتی دارد! فقط عربستان ۵۰میلیارد دلار پول نقد داده بود! امارات متحده ۵۰میلیارد دلار پول داده بود!
کویت و قطر و بحرین هم همین گونه!

غول ترین سرویس های جاسوسی دنیا، موساداسرائیل،mi6 انگلیس و سیا آمریکا مسئول تغذیه اطلاعاتی و امنیتی داعش و بودن!
اردن محل آموزش آنها بود!ژاپن، چند صدتویوتا داده بود! فرانسه سلاح اتوماتیک می داد! ترکیه مسئول ترانسفر و نقل انتقال نیروی انسانی و ادوات بود! آمریکا، تجهیز نظامی تسلیحاتی مستقیم می کرد، مخوف ترین تجهیزات نظامی از آسمان برای آنها هلی برن می شد!
جدیدترین نسل موشک های ضد زره تاو؛ می دادند، قیمت این موشک ها آن قدر بالا است، گاهی از قیمت آن تانکی که می زدن گران تر در می آمد!

با ضد زره تاو، داعشی ها آدم می زدند!
آدم!

فرمانده میدان و خط شکن های آنها ریش قرمزهای چچنی بودند!
افرادی که صد روشنفکر در کنسرت ها جرات ایستادن دربرابر آنها را از ترس ندارند. دریک فقره جنایت اسپایکر عراق، ۱۷۰۰ نفر و تو یک روز سلاخی کردند!
داعش این بود!

داعش یک شبه از ایجاد نشده بود، ادوارد اسنودن پیمانکار NSA رسماً گفت داعش محصول پروژه ای به اسم لانه زنبور در سرویس های اطلاعاتی غرب بود!
هیلاری کلینتون در کتاب گزینه های دشوار، به طور رسمی اعلام کرد داعش را ما ساختیم و برای رسمیت دادن آن شخصا به ۱۲۰ کشور سفر کردم! ترامپ رسماً گفت داعش را اوباما ایجاد کرد!
داعش این بود!

کل دنیای کفر و الحاد و نفاق تمام ظرفیت شان را آوردند در میدان تا غروب عاشورای ۶۱ هجری رو تکرار کنند!
اما!

اما فکر اینجا را نکرده بودید آقای اتاق فکر سازمان سیا و اتاق عملیات پنتاگون!
به سد محکم انقلاب خمینی خوردید. به تور شیر بچه های حیدر کرار، دلاور مردان سپاه وارتش اسلام، یلان تیپ فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان، حیدریون عراق خوردید.
تنتان به تن شیعه نخورده بود!

اکنون زمان رقص است!
رقاصکانی که شب انعقاد وهم نامه برجام رقصیدند، کجا هستند؟
اکنون وقت مراسم و بزم و شادی امت خامنه ای و سربازان قاسم سلیمانی است.

رامش گران و خرامش گران امروز حججی هایند تا حمیت و شرف و غیرت و شجاعت و مردانگی شان را در سویدای بهشت خداوندشان پرتو افشانی کنند.


شامات فراموش تان نمی کند دلاوران!
‏صبح بدون تحریمِ آنها، صبح بدون داعش ما، امضای کری تضمین آنها است، قول سردار قول عهد ما، مذاکره با قدرت های جهانی آنها، مبارزه با قدرت های جهانی ما، خسارت محض آنها. کجا هستند ببینند آنهایی که گفتند مشکلات سوریه داخلی است و به ما ربط ندارد و کجا هستند آنهایی که برای رای خود مدافعان ما را زیر سوال می برند.

نابودی داعش اما یک زنگ خطر بزرگ برای آمریکا در سطح منطقه خاورمیانه بود که می تواند به تغییر نقشه راه آنها در منطقه بیانجامد البته نشانه‌های این تغییرات نیز کم‌کم آشکار خواهد شد و آن‌هم حرکت آمریکا به سوی وهابیت- لیبرال خواهد بود.
اصلاحات آغاز شده در عربستان سرآغاز تولد این تفکر خواهد بود که تقریبا بنیاد گرایی از آن حذف خواهد شد.


وهابیت- لیبرال تلفیقی از خشونت بنیادگرایانه و آزادی های غربی خواهد بود که برای نئو مسلمان های تربیت یافته در مدارس وهابیت اروپا و آسیای میانه مطمئنا جذابیت های فراوانی خواهد داشت.

جایی که دین تمام محدودیت های خود را فدای رشد تفکر جدیدی خواهد کرد که کرامت انسان را نشانه گرفته‌است.

از امروز به بعد باید منتظر تولد واقعی اسلام آمریکایی و صدور آن از سرزمین سعودی باشیم. جایی که امروز برای اتحاد استراتژیک با اسرائیل هم فتوای دینی صادر شده است.

امروز علمای امت اسلامی باید این خطر بزرگ را در نظر بگیرند که تولد و تبیین این نوع خطرناک از وهابیت به مراتب وحشتناک تر از داعش خواهد بود.

داعش به دلیل تفسیر غلط و بدوی خود از اسلام و سلب تمام کرامت های انسانی در منطقه تحت سیطره خود ، مبارزه بی امان خط مقاومت و هوشمندی مراجع به سرعت رو به اضمحلال رفت.

باید در نظر گرفت همانگونه که تجربه بزرگی از مبارزه با تروریسم و داعش نصیب محور مقاومت شد همان مقدار نیز نقاط ضعف پروژه نزد غرب عیان شده و اکنون غرب با بازتولید نوع جدید و مدرن تری از همان تفکر قصد به آشوب کشیدن منطقه را خواهد داشت این بار نه به وسیله یک گروهک بلکه به وسیله یک حکومت مستقل و بسیار ثروتمند.

همزمان با حلول ماه ربیع الاول نابودی طومار داعشی های سلفی وتکفیری را محضر ولی امر مسلمین وسربازان غیور سپاه اسلام عرض تبریک وتهنیت داریم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها