چاپ این خبر
کد خبر : 82185
۲:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۶
رئیس جمعیت هلال‌احمر خوانسار خبر داد

تجلیل از خیرین خوانساری امدادرسان به مناطق زلزله‌زده

رئیس جمعیت هلال‌احمر خوانسار گفت: به مناسبت ۵ دی‌ ماه روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلاهای طبیعی به صورت نمادین از سه خیر امدادرسان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، علمدار فروغی پیش از ظهر امروز در مراسم تقدیر از خیرین خوانساری اظهار کرد: پس از وقوع زلزله در استان کرمانشاه بلافاصله از سوی جمعیت هلال‌احمر خوانسار نیروهای امدادی و آمبولانس به مناطق زلزله‌زده اعزام شد.

وی افزود: علاوه بر کمک مردمی که از سوی پایگاه‌های جمعیت هلال‌احمر در سطح شهرستان خوانسار جمع‌آوری شد، از سوی ۱۴ نفر از خیرین نیز کمک‌هایی برای خرید کانکس پرداخت شده است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان خوانسار گفت: با کمک‌های نقدی این خیرین ۴ دستگاه‌ کانکس خریداری و به استان کرمانشاه ارسال شده است؛ به مناسبت ۵ دی‌ماه روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلاهای طبیعی به صورت نمادین از سه نفر از خیرین امدادرسان به مناطق زلزله‌زده غرب کشور با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور گسترده مردمی در کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه از سوی جمعیت هلال‌احمر مسابقه کشوری تحت عنوان «قلم در کرمانشاه» برگزار می‌شود.

فروغی در پایان عنوان داشت: عموم شهروندان خوانساری نیز می‌توانند با ارسال آثار در قالب عکس، خاطره‌نویسی، شعر، دل‌نوشته و کلیپ و فیلم تا پایان وقت اداری امروز به جمعیت هلال‌احمر خوانسار در این مسابقه شرکت کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها