چاپ این خبر
کد خبر : 82316
۲:۰۸ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۹
نماینده مردم اصفهان در مراسم 9 دی مطرح کرد؛

۹ دی عمل صالح متناسب، در دفاع از ارزش ها بود

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر انقلاب در سال ۸۸ فرمودند فتنه بزرگ تری در راه است و این فتنه بزرگ کلید خورده است و دو هدف را تعقیب می کند که در وهله اول ریشه کن کردن اسلام ناب محمدی (ص) و سپس از بین بردن انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک در مراسم سالروز حماسه ۹ دی که پیش از ظهر امروز در حسینیه شهدای خوانسار برگزار شد با اشاره به این که تضمین کننده تداوم صراط توحید و ولایت بصیرت و آگاهی است اظهار کرد: ۹ دی به عنوان برگی زرین و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی نشانگر آن است که مردم با بصیرت در دفاع از ارزش ها یک عمل صالح متناسب را رقم زدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که دو عنصر حضور مردم با بصیرت و دلسوز انقلاب و ارزش ها و ایمان دینی مردم در آوردن آنها به صحنه و ریشه کن کردن فتنه موثر بود گفت: امیرمومنان (ع) ریشه فتنه را هواپرستی و تبعیت از بدعت ها بیان فرموده اند و در قرآن کریم نیز واژه بصر در ۱۶۵ آیه تکرار شده است.

وی افزود: رهبر انقلاب در سال ۸۸ فرمودند در شرایطی هستیم که فتنه بزرگ تری در راه است و این فتنه بزرگ کلید خورده است و دو هدف را تعقیب می کند که در وهله اول ریشه کن کردن اسلام ناب محمدی (ص) و سپس از بین بردن انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین سالک با تاکید بر اهداف فتنه در سال ۸۸ که مهم ترین آن هدف قرار دادن خیمه انقلاب و ولایت فقیه بود تصریح کرد: در فتنه بزرگ تری که در راه است و کلید خورده عبور از ولایت مد نظر است و در این فتنه تصیم برآن است که باید اسلام و قرآن را از بین برد و در ادامه انقلاب اسلامی را نابود کرد.

وی اضافه کرد: دشمن با سوار شدن بر موج نارضایتی های درون تشکیلاتی نظام این شیوه را در پیش گرفته است و تلاش دارد این نارضایتی ها را تبدیل به آشوب های خیابانی کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس کلید واژه های فتنه بزرگ تر را ناکارآمدی نظام، فساد و تفرقه و اختلاف افکنی بیان کرد و ادامه داد: در این فتنه هوشیاری و بیداری مردم و شناخت محیط پیرامونی و لایه های نفوذ و خط استکبار جهانی که با برنامه ریزی و تبلیغات حساب شده وارد میدان شده است اهمیت دارد.

وی خاطر نشان کرد: ما اکنون در یک جنگ نرم تمام عیار قرار داریم، امیرمومنان (ع) راهکار ایستادگی در این جنگ را در خطبه ۱۲۲ نهج البلاغه این گونه فرموده اند که ما در هر شرایطی با رسول خدا (ص) بودیم و بر اساس اطاعات تشکیلاتی مطیع حضرت بوده و آنچه که بر ما افزود ایمان ما بود.

حجت الاسلام و المسلین سالک با بیان این که دشمن درصدد است با سرپوش گذاشتن بر دستاوردهای ۴۰ ساله نظام به اهداف خود برسد گفت: در آمریکا اتاق های فکر و تریبون هایی شکل گرفته است و درصدد مهار کردن جمهوری اسلامی است، هم چنان که در فتنه ۸۸ نیز رسانه های دوم خردادی، شبکه های اجتماعی و ماهواره ها، ۱۷ سفارت خانه و کانون های نشر افکار آمریکایی اهداف فتنه را در ایران پیگیری می کردند.
وی با اشاره به اهداف شیطانی مستکبران داخلی و خارجی در ایجاد فتنه در کشور افزود: درهم کوبیدن انقلاب با محوریت تقابل مردم و رهبری، انحراف در مسیر انقلاب، تغییر وضعیت در ایران، سکولاریزه کردن جمهوری اسلامی، تشکیل جلسه با نخبگان مخالف نظام دینی و طرح مسئله تقلب بخشی از سناریوی استکبار برای فتنه انگیزی در کشور بوده است.

نماینده مردم اصفهان با تاکید بر طرح مسئله کنفرانس ترکیه و عنوان شدن فلسطین شرقی و غربی ضمن ابراز تاسف در این خصوص تصریح کرد: ۷۰ سال است که امام (ره) و رهبر انقلاب و ملت ها اسرائیل را به رسمیت نمی شناسند آن وقت برخی می گویند برای تحفظ این امضاء را داده اند، هر چند که وجدان جهانی بیدار شد و ۱۲۸ کشور با این تصمیم ترامپ مخالفت کردند.

وی افزود: ما بر سر سفره شهدا و بر سر سفره اسلام و مجاهدت های علمای بزرگ نشسته ایم و دنباله رو نهضت سیدالشهدا هستیم و باید فتنه گران داخلی و خارجی این نیت ناپاک شیطان بزرگ را به گور ببرند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها