چاپ این خبر
کد خبر : 82751
۱۲:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
با حضور مسئولان انجام شد؛

برگزاری جلسه ساماندهی وضعیت کشتارگاه در شهرستان

جلسه ساماندهی کشتارگاه با حضور فرمانداران شهرستانهای خوانسار و گلپایگان و برخی مسئولین دو شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی فرمانداری خوانسار، در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن اعلام برگزاری جلسات و بازدید از کشتارگاه بیان داشت: ما بعنوان مسئول باید تصمیماتی را بگیریم که قانونی تر باشد و باید سلامت مردم تامین شود. وی همچنین تصریح نمود: با فرهنگ سازی های بعمل آمده مردم هم نگران مباحث بهداشتی و سلامت هستند و ذبح در هیاتهای مذهبی هم ساماندهی شده است.

شفعتی با توجه به تهدید سلامت مردم در کشتارگاه سنتی از مسئولین خواست طی دو هفته آتی مباحث کشتارگاه را جمع بندی کنند همچنین جهت واگذاری زمین برای کشتارگاه شهرستان همکاری و اقدامات لازم صورت پذیرد .

فرماندار شهرستان تایید سلامت و بهداشت و رعایت مسائل شرعی در کشتارگاه، مدیریت تعرفه و قیمت ها، تامین نیروها از کشتارگاه شهرستان، پیگیری ماشین حمل گوشت نکاتی را یادآور شد.

همچنین فراست فرماندار گلپایگان نیز ضمن تاکید بر جلب رضایت مشتری ، مشتری مداری را یکی از اصول تجارت عنوان نمود. وی همچنین خواستار فرهنگ سازی ذبح سنتی در مراسمات مذهبی و تشریفاتی شد.

در این جلسه مباحثی همچون : رعایت مباحث بهدشتی ماشین حمل گوشت، توجه به مشتری مداری ، توجیه اقتصادی ایجاد کشتارگاه در شهرستان، تکمیل بخش بسته بندی گوشت در کشتارگاه گلپایگان، حفظ سلامت گوشت، مدیریت قیمت گوشت، نحوه سرویس دهی کشتارگاه، تلاش در جهت کسب رضایت عمومی، حذف کانونهای آلودگی در کشتارگاه و نظارت، کاهش تعرفه گوشت در صورت تامین شرایط و… مطرح شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها