چاپ این خبر
کد خبر : 82830
۱:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۷
مدیر اجرایی پرتال راسخون:

مسابقه طراحی «امنیت در سایه انقلاب» به مناسبت ایام دهه‌ی فجر برگزار می شود

مدیر اجرایی پرتال راسخون گفت: بمناسبت ایام الله دهه‌ی فجر پرتال فرهنگی راسخون مسابقه‌ طراحی، امنیت در سایه انقلاب را برگزار می‌‎کند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، محمد دهقان با اشاره به فرا رسیدن ایام الله دهه‌ی فجر گفت: به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و با توجه به اهمیت و ارزش والای امنیت ملی ، پرتال فرهنگی راسخون اقدام به برگزاری مسابقه طراحی با موضوع امنیت در سایه انقلاب کرده است.

مدیر اجرایی پرتال فرهنگی راسخون درخصوص موضوعات و محورهای مسابقه اظهار کرد: مسابقه در بخش پوستر، اینفوگرافی، تصویرسازی و کاریکاتور و با موضوعات رسانه و امنیت، شهادت و امنیت، نفوذ، نفاق و امنیت (مثلث ناامنی: استکبار، نفاق، سعودی) برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به شرایطی که می بایست در آثار لحاظ شود، عنوان کرد: آثار بایستی متناسب و مرتبط با موضوعات مسابقه باشد و در آن ها از هیچگونه آرم، لوگو، نام و اثری از هنرمند نیز استفاده نشده باشد و اینکه هر فرد شرکت کننده مجاز به ارسال پنج اثر به دبیرخانه مسابقه است و ابعاد آثار در بخش تصویر باید حداقل در سایز A4 و در فرمت JPG و با دقت ۱۵۰ dpi و حداکثر حجم ۱۰ مگابایت باشد.

دهقان درخصوص زمان برگزاری مسابقه گفت: از ۲۰ دیماه لغایت ۲۰ بهمن ۹۶ مهلت ارسال آثار بوده که هنرمندان عزیز می بایستی طرح‌های خود را به ایمیل graphic@rasekhoon.net و یاrasekhoon.net/e-conference/recall ارسال کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طرح‌هایی که حداقل ملاک های ارزیابی را داشته باشند با نام صاحب اثر در سایتراسخون بارگذاری خواهد شد، تاکید کرد: به نفرات برتر هر بخش جوایزی همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها