چاپ این خبر
کد خبر : 83022
۸:۱۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۱/۶
امام جمعه خوانسار:

دشمن به دنبال محدود ماندن و ناامن کردن جمهوری اسلامی است

امام جمعه خوانسار با بیان اینکه جمهوری اسلامی قدرت بیان و نقد و انتقادات را به ملت داد، گفت: دشمن به دنبال محصور ماندن و ناامن کردن ایران مانند سوریه و عراق است و باید نعمت جمهوری اسلامی را قدر دانسته و تمام قد از آن دفاع کنیم.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، حجت‌الاسلام رسول خواجه‌کریمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خوانسار، اظهار کرد: بساط رژیم دیکتاتوری و شاهنشاهی پهلوی که قرن‌ها در این کشور حکومت داشتند با پیروزی انقلاب اسلامی برچیده شد و کشور ایران تحت حاکمیت الهی قرار گرفت

وی افزود: در اعصار مختلف کشور ایران تحت سیطره پادشاهان مختلف قرار داشت که پیروزی انقلاب اسلامی را می‌توان یک تحول بزرگ بعد از دوران اسلام برشمرد.

امام جمعه خوانسار با بیان اینکه تمام کشورهای جهان تحت استعمار مدرن و سیطره حاکمان ظالم قرار دارند، گفت: این ظالمان حاکمیت خدا را بر نمی‌تابند و این پدیده بی‌بدیل انقلاب توسط مردم با بصیرت ایران رقم خورد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از حیث مردمی قدرتمند است، افزود: مردم ایران حاکمیت اسلامی را برگزیدند و بر همین اساس است که تحریم اقتصادی بر کشور تحمیل می‌شود.

اامام جمعه خوانسار با بیان اینکه جمهوری اسلامی قدرت بیان و نقد و انتقادات را به ملت داد، گفت: دشمن به دنبال محصور ماندن و ناامن کردن ایران مانند سوریه و عراق است و باید نعمت جمهوری اسلامی را قدر دانسته و تمام قد از آن دفاع کنیم.

امام جمعه خوانسار با اشاره به اینکه هیچ حکومتی مانند جمهوری اسلامی برای ملت ایران سعادت‌آور نخواهد بود، گفت: در گذشته منابع ملت به نفع آمریکا مصادره می‌شد و ملت ایران در فقر و بدبختی زندگی می‌کردند و امروز نیز دشمن می‌خواهد با بد جلوه دادن مسؤولان و نظام، دوران طاغوت را به کشور برگرداند.

وی تأکید کرد: بزرگترین دستاورد جمهوری اسلامی اتحاد و وحدت کلمه ملت ایران است که ۴۰ سال آمریکا به دنبال آن بود تا این اتحاد را برهم بزند؛ ملت ایران با اراده قوی و با استفاده از توانمندی‌های کشور مشکلات اقتصادی را به کوری دشمنان برطرف خواهد کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها