چاپ این خبر
کد خبر : 83025
۸:۳۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۷
امام جمعه خوانسار:

نظام اسلامی تحت بمباران تبلیغات کذب دشمن قرار دارد

امام جمعه خوانسار گفت: نظام ما تحت بمباران و پمپاژ تبلیغات کذب دشمن قرار گرفته است تا جایی که مسؤولان و دستاوردهای انقلاب را زیر سوال می‌بردند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، حجت‌الاسلام رسول خواجه کریمی عصر امروز در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان، اظهار کرد: ایام‌الله دهه فجر از روزهای نماد اتصال خدا با انسان است و باید حیات این روزها ساری و جاری باشد.

وی افزود: دهه فجر از ایامی است که حکومت طاغوت از کشور ایران برچیده شد و اداره کشور تحت حاکمیت الهی قرار گرفت و باید ملت ایران این ایام را پاس بدارد.

امام جمعه خوانسار بیان کرد: همان‌گونه که «کل یوم عاشورا و کل ‌ارض الکربلا» شعار ماست باید «کل یوم دهه فجر» نیز شعار ما قرار گیرد و استمرار دائمی داشته باشد.

وی با بیان اینکه اگر می‌خواهیم جامعه سالم بماند باید به صدق بودن خبر اطمینان حاصل کنیم نه اینکه به اخبار کذب توجه کنیم، تصریح کرد: یکی از راه‌هایی که شیطان برای جدایی انسان از خدا و حتی کم رنگ کردن حکومت الهی استفاده می‌کند انتشار اخبار دروغ در جامعه است.

خواجه کریمی اذعان کرد: اتفاقات جبران ناپذیر قبل از تاریخ اسلام و دوران اسلام به ویژه واقعه عاشورا به دلیل توجه کردن مردم به انتشار اخبار کذب بود.

وی با بیان اینکه در صورتی که خبر کذب در جامعه منتشر شود یوم‌الله‌ها از بین می‌رود، مطرح کرد: نظام ما تحت بمباران و پمپاژ تبلیغات کذب دشمن قرار گرفته است تا جایی که مسؤولان و دستاوردهای انقلاب را زیر سوال می‌بردند.

امام جمعه خوانسار خاطرنشان کرد: اگر محققانه و صادقانه اخبار در جامعه توصیف نشود و تحت اخبار کذب قرار گرفتیم و دست از حمایت انقلاب برداشتیم قطعأ پشیمان خواهیم شد.

وی با بیان اینکه در لحظه حساس انقلاب قرار داریم و دشمن می‌خواهد با اخبار کذب توسط مخبرهای کاذب اصل انقلاب را بین مردم کم‌رنگ کند، عنوان کرد: باید دستاوردها و عملکرد نظام به درستی بین مردم در ایام‌الله دهه فجر تبیین شود.

خواجه کریمی ادامه داد: قضاوت در شنیدن اخبار سخت است و نباید با شنیدن و عمل به اخبار کذب در قیامت خود را زیر سوال ببریم و جهنم را خانه خود برگزینیم.

وی با بیان اینکه شبکه‌های مجازی داخلی باید تحت تسلط فرهنگ ایران اسلامی ظهور و بروز داشته باشند نه تحت تسلط و فرهنگ آمریکا باشد، تأکید کرد: در دهه فجر امسال باید نهضت و گفتمان روشنگری در جامعه تبیین شود.

امام جمعه خوانسار در پایان تأکید کرد: با هوشیاری و آگاهی می‌توانیم این مقطع سخت تاریخ انقلاب اسلامی را نیز طی کنیم و از جمله کشورهایی باشیم که خداوند پرچم اسلامی را در دست ملت نگهدارد و حاکمیت کشور ما تا قیامت اسلامی بماند.

*اجرای برنامه‌های دهه فجر، انتقال پیام انقلاب به نسل جوان

در ادامه عبدالله صانعی اظهار کرد: برنامه‌های دهه فجر با محوریت اعضای ستاد در راستای با شکوه برگزاری این ایام‌الله برنامه‌ریزی و تدوین شده است.

وی با بیان اینکه ماحصل برنامه‌های دهه فجر انتقال پیام دوران پیروزی انقلاب به نسل جوان است، افزود: ایام‌الله دهه فجر از الطاف الهی است و باید اصالت و آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب بین مردم تبیین شود.

معاون فرماندار خوانسار گفت: ایام‌الله دهه فجر از الطاف الهی و آرمان‌های نظام است و باید آن دوران برای آیندگان فرهنگ سازی شود.

*تشکیل ۱۴ کمیته در اجرای برنامه‌های دهه فجر خوانسار

در ادامه عبدالله سرپرست با اشاره به اینکه در اجرای برنامه‌های دهه فجر ۱۴ کمیته تشکیل شده است، اظهار کرد: انقلاب به عنوان یک امانت در دست ما است و برای به دست آوردن آن خون هزاران شهید نثار شده است.

وی افزود: در حالی سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب را جشن می‌گیریم که با اتحاد و برادری توطئه‌های مختلف دشمنان برای براندازی نظام را خنثی کردیم و روز ۲۲ بهمن‌ماه این سرفرازی و سربلندی را به رخ استکبار جهانی می‌کشانیم.

مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوانسار تأکید کرد: انتظار می‌رود کارگران با لباس ملبس به کارگری، دانش‌آموزان، دانشجویان، اساتید و اصناف و ادارات و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور منسجم داشته باشند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها