چاپ این خبر
کد خبر : 83287
۱۱:۰۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
امام جمعه خوانسار:

هدف توطئه‌ دشمنان از بین بردن ولایت فقیه است

امام جمعه خوانسار گفت: دشمن حاضر است تمام محصولات به روز خود را در اختیار ملت ایران قرار دهد و ولایت فقیه را از ملت بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، حجت‌الاسلام رسول خواجه کریمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خوانسار با دعوت به رعایت تقوای الهی، اظهار کرد: انسان هیچ گاه نباید تحت حکومت ظلم و ستم قرار گیرد و مأموریت انبیای ساری و جاری کردن حکومت الهی در جهان است.

وی با اشاره به اینکه ولی حاکم جامعه باید الهی باشد، افزود: انسان باید تحت حاکمیت الهی قرار گیرد و دستاورد بزرگ انقلاب احیای نهضت الهی بود.

امام جمعه خوانسار، تأکید کرد: رکن اصلی انقلاب ولایت فقیه است و اگر امام خمینی انقلاب را بر پایه ولایت فقیه قرار نمی‌داد تا کنون این انقلاب نابود شده بود؛ دشمن حاضر تمام محصولات به روز خود را در اختیار ملت ایران قرار دهد و ولایت فقیه را از ملت بگیرد.

وی ادامه داد: ستون فقرات انقلاب اسلامی ولایت الهی است و شهدا برای حفظ ولایت جان دادند، ملت ایران با قیام خود انقلاب اسلامی را رقم زدند و از تحت سلطه شیطان و دیکتاتورها خارج کردند و به استقلال و آزادی رسیدند.

خواجه کریمی با بیان اینکه ملت ایران در نخستین انتخابات به جمهوری اسلامی رأی دادند و حکومت اسلامی را برگزیدند، افزود: سطوح حاکمیت اسلامی تحت ولایت فقیه است و ملت ایران نباید از ولایت غافل شود.

وی ادامه داد: انقلاب به معنای خروج از طاغوت و شیاطین و ورود به ولایت خدا است که محصول آن به دست آوردن ولایت الله بود و استکبار جهانی تنها با محصول ولایت مخالفت هستند و تمام این جنگ‌ها و توطئه‌ها برای از بین بردن این ولایت است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها