چاپ این خبر
کد خبر : 83387
۳:۱۳ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
به مناسبت دهه فجر انجام شد

گشایش نمایشگاه کالاهای قاچاق حوزه صنعت و سلامت در خوانسار

فرماندار خوانسار گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر نمایشگاه کالاهای قاچاق کشف شده غیرمجاز حوزه صنعت و سلامت در خوانسار برپا شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، سیدحسن شفعتی عصر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه کالاهای قاچاق حوزه صنعت و سلامت در خوانسار، اظهار کرد: نخستین نمایشگاه معرفی کالاهای قاچاق و فاقد سلامت با همکاری کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرمانداری شهرستان، اداره صنعت، معدن و تجارت و دستگاه‌های اجرایی در خوانسار گشایش یافت.

وی افزود: در این نمایشگاه اقلامی شامل مواد غذایی، نوشیدنی، آرایشی و بهداشتی، مکمل‌ها، انرژی‌زاها، انواع دخانیات و تنباکو، سلاح سرد و… به معرض نمایش در آمده است.

فرماندار خوانسار بیان کرد: این نمایشگاه در راستای تحقق شعار سال که به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مزین شده و به منظور ترغیب جامعه به خرید کالای ایرانی و آگاهی از مضرات و تهدیدها و آسیب‌های کالای قاچاق برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه امروز به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسؤولان شهرستان در سالن جمعیت هلال احمر خوانسار بر پا شد، و به مدت ۳ روز از ۱۵ تا ۱۷ بهمن‌ماه برای بازدید تمام علاقمندان در ۲ نوبت صبح و عصر دائر است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها