چاپ این خبر
کد خبر : 83866
۱:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳۰

بررسی محدوده جدید سقوط/استقرارپهپادها/سفر هیئت فرانسوی به ایران

هواپیما ۵۰ دقیقه بعد از پرواز از صفحه رادار ناپدید شد و همچنان لاشه هواپیما پیدا نشده، عملیات جستجوی زمینی و هوایی در روز دوم آغاز و پهپادها در منطقه مستقر شده است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از مهر، هواپیمای «ای تی آر ۷۲ – ۶۰۰ » متعلق به هواپیمایی آسمان ساعت هشت صبح یکشنبه از فرودگاه مهرآباد تهران به سمت فرودگاه یاسوج «تیک آف» کرد و در حدود ساعت ۸ و ۵۰ دقیقه هواپیما از صفحه رادار ناپدید شد.

مطابق اطلاعات اولیه اعلام‌شده از سوی مسئولان هواپیمایی آسمان هواپیما در ۱۴ مایلی شهر یاسوج و در نزدیکی روستای «بیده» به کوه دنا برخورد کرده است. مطابق آخرین اطلاعیه شرکت هواپیمایی آسمان یکی از مسافران پرواز تهران – یاسوج، از پرواز جامانده و تعداد مسافران هواپیمای سقوط کرده ۶۵ نفر بوده است.

پس از شنیدن خبر سقوط هواپیما گروه‌های امدادی به منطقه احتمالی اعزام شدند اما نامشخص بودن نقطه سقوط جستجوها را بی‌ثمر کرده است. جلسه ستاد بحران استان‌ها نیز در منطقه دنا کوه سمیرم بدون هیچ مصوبه‌ای پایان یافت و جستجوها نیز تنها بر اساس گفته‌های شاهدان محلی انجام می‌شود.

عملیات جستجو در منطقه پادنای سمیرم در حال پیگیری است. این منطقه در جوار رشته‌کوه بلند دنا قرارگرفته است و با جغرافیای کوهستانی خود، استان‌های اصفهان، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد را به هم متصل می‌کند.

تاکنون هیچ مسئول کشوری در محل حاضر نشده و با وجود سرما و تاریک شدن هوا، جستجو بسیار کند بوده و کمبود امکانات و تجهیزات ویژه نیز شرایط را دشوارتر کرده است.

آخرین اخبار از این سانحه هوایی را در زیر می‌خوانید.


۱۱:۳۹ محل سقوط هواپیما درارتفاع بالای۳۷۰۰متری است/جستجودر۲۰کیلومتر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: محل مشخص شده سقوط هواپیما در ارتفاع بالای ۳۷۰۰ متری است. جهانبین در گفتگو با خبرنگار مهر، در منطقه احتمالی سقوط هواپیمای یاسوج افزود: تیم تخصصی این محل را در محدوده ای به وسعت حدود ۲۰ کیلومتر مشخص کرده است.


۱۱:۳۳ نقاط جدید احتمالی بزودی مشخص می شود/عدم پیدا شدن لاشه در نقاط قبلی

محسن مومنی در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص عملیات جست و جو در مناطقی که صبح به عنوان مناطق احتمالی سقوط هواپیما از سوی سازمان هواپیمائی اعلام شده بود، اظهار داشت: ما تاکنون در این محل ها لاشه را پیدا نکرده ایم اما عملیات جست و جو همچنان ادامه دارد.

وی در خصوص نقاط جدید احتمالی هم گفت: تا دقایقی دیگر نقاط جدید مشخص و اطلاع رسانی خواهد شد.


۱۱:۲۲ احضار «آخوندی» به مجلس در پی سقوط هواپیمای تهران- یاسوج

صدیف بدری از جلسه کمیسیون عمران با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواپیمایی برای بررسی علل سقوط هواپیمایی ATR خبر داد.


۱۱:۱۹ وزیر راه و شهرسازی: علت سقوط هواپیمای یاسوج درابهام کامل است

وزیر راه و شهرسازی گفت: تا این لحظه علت خارج شدن هواپیما از رادار و سقوط هواپیما در ابهام کامل است. ادامه اظهارات آخوندی را اینجا بخوانید.


۱۱:۰۵ لاشه هواپیما هنوز شناسایی نشده است

عملیات جست و جو حاکی از آن است که لاشه هواپیما در مناطقی که احتمال آن می رفت هواپیما در آنجا سقوط کرده باشد، پیدا نشد و باید مناطق دیگر مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: از صبح امروز تاکنون در چندین مرحله پهباد بر فراز کوه های دنا به پرواز در آمد اما هنوز محل سقوط هواپیما شناسایی نشده است. رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد هم به رسانه ها گفت: در پی جست و جو در پنج نقطه ای که اطلاعات آن از قبل داده شده بود هیچ اثری از سقوط هواپیمای تهران – یاسوج نیست.


۱۰:۵۷ بازگشایی گردنه بیژن/ محدودیت تردد در مسیر

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد از بازگشایی گردنه بیژن به عنوان نقطه دسترسی به پادنا خبر داد.

۱۰:۲۶ تصاویری از امدادرسانی در محل سقوط هواپیمای ATR۷۲ آسمان

برای دیدن بقیه تصاویر اینجا کلیک کنید.


۱۰:۲۰ شناسایی محل دقیق  سقوط هواپیما از طریق ماهواره

معاون سازمان فضایی کشور گفت: تصاویر و ساعت دقیق سقوط هواپیما را نداشتیم، برای یافتن محل دقیق سقوط  از کشورهای اروپایی و چین درخواست کرده‌ایم که اگر ماهواره‌هایشان تصویری را رصد کردند سریعاً به ما اطلاع دهند.


۱۰:۰۹ تیم فرانسوی در راه ایران

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: تیم فرانسوی عازم ایران، شامل  ۳ نفر کمیسیون بررسی سوانح و ۴ نفر از کارخانه سازنده هواپیمای مسافربری است. جعبه سیاه هواپیما را نیز این گروه بررسی می کنند. جزئیات خبر را اینجا بخوانید.


۱۰:۰۷ با وجود وزش باد بالگردها عملیات جستجو را ادامه می دهند

مدیرعامل هلال احمر استان اصفهان گفت: با وجود وزش باد بالگردها عملیات جستجو را ادامه می دهند.


۱۰:۰۵ رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا: در حال حاضر ترافیک در محور یاسوج – سمیرم پرحجم است


۱۰:۰۰ وزیر راه و شهرسازی وارد یاسوج شد


۰۹:۵۵ برخی گروههای امدادی و کوهنوردی به ۱۵۰ متری نقطه مشخص شده رسیدند


۰۹:۴۵ ویدیوی اختصاصی مهر؛ حرکت نیروهای تخصصی برای یافتن هواپیمای سقوط کرده تهران-یاسوج


۰۹:۳۵ احتمال بارش برف در پادنای سمیرم/ وزش باید تشدید می شود

احتمال بارش برف در مناطق کوهستانی سمیرم وجود دارد و وزش باد نیز در این مناطق رو به افزایش است.


۰۹:۲۳ فراهم شدن شرایط گشت زنی با بالگرد/استفاده از پهپاد برای جست‌وجو

معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری، از فراهم شدن گشت زنی هوایی با استفاده از بالگرد در منطقه احتمالی سقوط هواپیمای ای تی آر آسمان خبر داد. برای خواندن مشروح خبر اینجا کلیک کنید.


۰۹:۱۶ استقرار سه تیم ویژه جست و جو در ارتفاعات سه هزار متری

تیم های مختلف تجسس در پادنای سمیرم کار جست و جو را از ساعات اولیه صبح آغاز کرده اند و با توجه به دشواری شرایط جوی، هم اکنون سه گروه سپاه، تیم های واکنش سریع و کوهنوردان مشغول فعالیت در این منطقه هستند.


۰۸:۵۴ اعمال محدودیت ترافیکی محور سی سخت به بیده در سمیرم

قرارگاه انتظامی و امدادی پلیس اصفهان از اعمال محدودیت ترافیکی محور سی سخت به بیده در سمیرم خبر داد.


۰۸:۵۳ فعالیت ۳۰ نیروی امدادی چهارمحالی برای جستجو هواپیما

معاون امداد و نجات هلال احمر چهارمحال و بختیاری از فعالیت ۳۰ نیروی امدادی چهارمحال و بختیاری برای جستجو هواپیمای یاسوج خبر داد.


۰۸:۴۵ آخوندی عازم یاسوج شد

عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی صبح امروز جهت بررسی آخرین وضعیت سانحه هواپیمای شرکت آسمان عازم یاسوج شد.


۰۸:۴۲ اعزام بالگرد ارتش به منطقه

سخنگوی اورژانس کشور گفت: صبح امروز با روشن شدن هوا یک فروند بالگرد اورژانس برای جست‌وجوی هواپیما به پرواز درآمد اما به وضعیت نامناسب جوی و کوهستانی بودن منطقه نتوانست ادامه دهد و قرار است تا دقایقی دیگر بالگرد ارتش برای ادامه جست‌وجو به منطقه برسد.


۰۸:۴۰ دشوار شدن فعالیت برای بالگردهای اورژانس

لحظه به لحظه بر توده های پرفشار ارتفاعات دنا افزوده می شود و شرایط برای ادامه فعالیت بالگردهای اورژانس دشوار است.


۰۸:۱۶ استقرار پهپادها در منطقه/شرایط هنوز برای پرواز مساعد نیست

پهپادهایی در منطقه دنا مستقر شده اند که اگر شرایط مساعد شود آماده پرواز برای جست و جوی لاشه هواپیما هستند.


۰۸:۰۶ آغاز عملیات جستجوی زمینی و هوایی برای یافتن لاشه هواپیما در دنا

با مساعد شدن وضعیت جوی، عملیات جستجوی زمینی و هوایی برای یافتن لاشه هواپیما آغاز شد. یک فروند بالگرد هلال احمر از صبح امروز در حال گشت زنی در ارتفاعات برای یافتن اثری از هواپیماست. همچنین تیم های کوهنورد  و یخ نورد نیز در حال صعود به ارتفاعات صعب العبور دنای شمالی هستند.


۰۸:۰۶ تمرکز جست و جوی لاشه هواپیما در روستای نقل است/اعزام بالگرد

مدیرعامل هلال احمر اصفهان گفت: تمرکز جست و جوی لاشه هواپیما در روستای نقل است.

همچنین تیم‌تخصصی نجات کوهستان هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد با یک فروند بالگرد به منطقه‌ای که هواپیما در آن سقوط کرده است، اعزام شد.


۰۸:۰۰ آغاز دومین روز تلاش برای یافتن لاشه هواپیما از ۵ صبح امروز

فرماندار شهرستان سمیرم با اشاره به آغاز عملیات جستجو از ساعت پنج صبح امروز گفت: این عملیات در قالب اکیپ های مختلف در حال انجام است.


۰۷:۵۷ تیمهای تخصصی امداد و کوهنوردان در راه صعود به ارتفاعات دنا

مدیر عامل آتش نشانی یاسوج گفت: تیمهای تخصصی امداد و تیم کوهستان آتشنشانی و کوهنوردان در راه صعود هستند.

محمد رستمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در منطقه احتمالی سقوط هواپیما افزود: بارش در منطقه قطع شده اما ورزش باد در منطقه شدید است و این امر امدادرسانی با بالگرد را مشکل می کند.


۰۷:۰۳ جزییات اقدامات گروه‌های یازده‌گانه بررسی سانحه هوایی یاسوج

معاون مدیرکل ایمنی پرواز سازمان هواپیمایی کشوری زیرساخت های قانونی و نحوه تشکیل گروه های یازده گانه بررسی سانحه هوایی پرواز تهران ـ یاسوج را تشریح کرد.

برای خواندن مشروح خبر اینجا کلیک کنید.


۱:۴۵ فرماندار سمیرم: جستجو در مناطق هموار ادامه دارد


 ۱:۳۰ تعمیر اساسی موتورهای«ATR» اخیرا در سوئد و فرانسه

مدیرکل آموزش و بهسازی نیروی انسانی شرکت هواپیمایی آسمان با تاکید مجدد بر عدم نقص فنی هواپیما گفت که اخیرا  هر دو موتور این هواپیما یکی در سوئد و یکی در فرانسه، چک و تعمیر اساسی شده است.

برای خواندن مشروح خبر اینجا کلیک کنید.


۲۳:۵۵ جلسه هماهنگی متخصصان هوایی در بخشداری بیده

هم اکنون جلسه هماهنگی و سازماندهی تجسس، نجات و بررسی سانحه توسط تیم‌های تخصصی سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و هواپیمایی آسمان در بخشداری بیده از توابع سمیرم در حال برگزاری است.


۲۳:۰۱ منطقه احتمالی سقوط هواپیما مشخص شد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه منطقه تقریبی سقوط هواپیما تا حدودی مشخص شده است گفت: هماهنگی های لازم برای اعزام کارشناسان سازمان به منطقه در حال انجام است.

برای خواندن مشروح خبر اینجا کلیک کنید.


۲۲:۳۵ اطلاعیه پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد

در این اطلاعیه اعلام‌شده که خانواده‌های محترم مسافرین سانحه سقوط هواپیمای مسافربری  تهران- یاسوج جهت تسریع در اعلام تشخیص هویت جان‌باختگان لطفاً در اسرع وقت جهت آغاز اقدامات تشخیصی و بررسی‌های ژنتیکی با شماره تماس ۰۹۳۶۸۷۴۰۲۱۵ واحد روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد تماس حاصل فرمایید.


۲۲:۰۶ گروه‌های تخصصی کوهنوردی صبح دوشنبه به‌وسیله بالگرد به محل اعزام می‌شوند

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه‌های تخصصی کوهنوردی دوشنبه صبح با بالگرد به ارتفاعات و محل‌های مشخص‌شده اعزام می‌شوند.

وی افزود: مسئولان هواپیمایی کشور و نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز به محل رسیدند.


۲۱:۱۵ معاون وزیر راه از حضور امدادگران در منطقه خبر داد

علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره آخرین وضعیت عملیات امداد و نجات گفت: تیم تجسس و نجات به همراه کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری به سمت منطقه سانحه اعزام شدند که طی ساعات آینده به منطقه خواهند رسید. امیدواریم دوشنبه با مساعد شدن شرایط جوی بتوانیم با استفاده از بالگرد و پهپاد، عملیات جستجو و نجات را ادامه دهیم.


۲۰:۴۲ سه‌نقطه برای جستجوی هواپیمای یاسوج مشخص‌شده است

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نقاطی که برای جستجو مشخص‌شده در سه ضلع منطقه هستند که احتمال سقوط در آن‌ها بیشتر است.به‌احتمال‌زیاد هواپیمای مسافربری در یکی از این اضلاع سقوط کرده است.


۲۰:۳۲ ردیابی تیم‌های هلال‌احمر در نقاط احتمالی سقوط هواپیما

مدیرعامل هلال‌احمر اصفهان از ردیابی تیم‌های هلال‌احمر در نقاط احتمالی سقوط هواپیما در سمیرم خبر داد.


۲۰:۲۵ توقف عملیات جستجوی هواپیما/آغاز عملیات از ساعات اولیه صبح

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: لحظاتی پیش عملیات جستجو متوقف و این موضوع در ساعات اولیه صبح دوشنبه ادامه خواهد یافت.


۲۰:۱۹ مکان سقوط هواپیما با گذشت ۱۰ ساعت هنوز مشخص نیست

با گذشت ۱۰ ساعت از سقوط هواپیمای یاسوج هنوز محل سقوط هواپیما مشخص نشده است و گروه‌های امدادی در منطقه سردرگم هستند.

مشروح خبر را اینجا بخوانید.


۱۹:۲۵ ورود سگ‌های جستجوگر هلال‌احمر به منطقه

چندین قلاده سگ زنده یاب و جستجوگر هلال‌احمر برای کمک به نیروهای امدادی وارد منطقه سقوط هواپیما شدند.


۱۹:۱۷ اعلام ۳ روز عزای عمومی در استان

استاندار  کهگیلویه و بویراحمد و آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان،  در پی جان باختن تعدادی از هم‌وطنان در حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج در ارتفاعات دنا، دوشنبه ۳۰ بهمن تا چهارشنبه دوم اسفندماه را در استان عزای عمومی اعلام کردند.


۱۹:۰۸ تداوم جست‌وجوی لاشه هواپیما با بالگرد در صبح

رئیس سازمان امداد و نجات از تداوم جست‌وجو برای پیدا کردن لاشه هواپیمای تهران – یاسوج با استفاده از بالگرد در صبح خبر دادمرتضی سلیمی با اشاره به اینکه با آماده‌باش نیروهای هلال‌احمر، عملیات جست‌وجوی لاشه هواپیما در سمیرم از همان ابتدا آغاز شد، اظهار داشت: هم‌اکنون ۴۵ تیم با تجهیزات کامل مشغول به جست‌وجو در منطقه هستند.

وی ادامه داد: در صورت دستور رئیس ستاد مدیریت بحران برای توقف عملیات جست‌وجو، این عملیات متوقف خواهد شد.


۱۹:۰۷ آمادگی هوانیروز برای اعزام بالگرد به محل حادثه سقوط هواپیما

فرمانده پایگاه چهارم رزمی اصفهان گفت: از دقایق اولیه حادثه، بالگردها را مهیای پرواز کرده‌ایم اما متأسفانه به دلیل شرایط نامساعد جوی، موفق به پرواز نشده‌ایم.

علی عفیف با اشاره به بارندگی در مناطق کوهستانی سمیرم ادامه داد: متأسفانه شعاع دید در این منطقه کمتر از ۲۰۰ متر گزارش می‌شود. درصورتی‌که اوضاع جوی هوا بهتر شود، صبح تیم‌هایمان را به محل تقریبی حادثه اعزام خواهیم کرد.


۱۸:۵۷ استاندار کهکیلویه و بویراحمد: دید افقی به ۲۰۰متر رسیده است

استاندار کهکیلویه و بویر احمد در خصوص تداوم جست‌وجوی لاشه هواپیما، اظهار داشت: به دلیل صعب‌العبور بودن منطقه امکان دسترسی به منطقه میسر نبوده است که تیم زمینی هم به منطقه اعزام‌شده است.

وی ادامه داد: باوجود بهره‌گیری از توان محلی و مردم منطقه، اما همچنان به دلیل شرایط نامساعد جوی نتوانسته‌ایم مکان دقیق حادثه را مشخص کنیماستاندار کهکیلویه و بویراحمد تصریح کرد: عملیات جست‌وجو بااین‌وجود متوقف نشده است و انتظار داریم در مدتی کوتاه بتوانیم لاشه را پیدا کنیم.

وی افزود: ستاد مدیریت بحران کشور هم برای پیمایش در برف در حال اعزام به محل حادثه است.


۱۸:۰۲ دستور دادستان کل کشور

دادستان کل کشور با صدور پیامی، ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هم‌وطنانمان در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران – یاسوج، از معاون حقوق عمومی خواست با تشکیل کارگروهی علت حادثه را بررسی کند.


۱۷:۲۳ حضور ۷۰کوهنورد متخصص در پادنا

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: تاکنون ۷۰ کوهنورد متخصص به این منطقه اعزام‌شده‌اند و امیدواریم بتوانیم جست‌وجو را ادامه دهیم.


۱۶:۴۰ بر اساس اعلام بیمه ایران هواپیمای ATR پرواز تهران – یاسوج تحت پوشش بیمه ایران بوده است


۱۶:۳۴ درخواست از کمپانی ای‌تی‌آر برای اعزام نماینده به ایران

وزیر راه: با کمپانی ATR تماس گرفته‌ایم کارشناسان خود را بابت ارزیابی حادثه به ایران اعزام کنند تا نظر خود را درباره این حادثه به ما اعلام کنند.


۱۶:۲۹ آخوندی: ادعای نقص هواپیما قابل استناد نیست

عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی گفت: ادعای نقص هواپیمای ATR قابل استناد نیست و لاشه هواپیما پیدا نشده است. ۷۰کوهنورد به نقاط احتمالی سقوط هواپیما اعزام می‌شوند.


۱۶:۲۴ لیست قطعی مسافران

هواپیمایی آسمان لیست اسامی مسافرین پرواز شماره ۳۷۰۴ مسیر تهران – یاسوج را منتشر کرد :

۱)-  خلیل آهنگران

۲)-  احمد   چرمیان

۳)- سید رضا  فاطمی طلب

۴)_ آرش قنبری کرمانشاه

۵)- اردشیر راد

۶)- سید بهزاد   سیادتی

۷)- سید کرم اله صالحی پرور

۸)- حامد امیری

۹)- محمدهادی فهیمی هانزایی

۱۰)- ابوالقاسم فرهمندی

۱۱)- مهدی جاوید پور

۱۲)- عبدالاحد مرادی

۱۳)- فرهاد  آرامش نیا

۱۴)- سلمان آذری

۱۵)- فاطمه  دالوند

۱۶)- کوثر هردانی

۱۷)- محمد کبیریان

۱۸)- علیرضا کلهر

۱۹)- حامد مهدوی

۲۰)- مژگان نظری

۲۱)- جلال الدین امیری پور

۲۲)- حسین رستمی

۲۳)- مریم عابدی

۲۴)- احمد انوری

۲۵)- محمدحسین برزگری

۲۶)- رویا  داخته

۲۷)- مجید اسلامی

۲۸)- مهدی قرالی

۲۹)- حسن رضا قرلاغی

۳۰)- ژیلا   قلی پور

۳۱)- زهرا  ایمانی مهر

۳۲)-  عبدالرضا  کردی

۳۳)- محمد  نجات

۳۴)-  سید نقی نشاطی فر

۳۵)- عبدالکاظم   نیسی

۳۶)-  محمد صادق نوری

۳۷)- امیر  پورشعبان

۳۸)- رحمت اله صالحی پرور

۳۹)- بهروز شریف کاظمی

۴۰)- پریسا سوهانی

۴۱)- شاهبد یاری پور

۴۲)- شاهپور یاری پور

۴۳)- غلامعلی احمدی

۴۴)- میلاد  علی پور

۴۵)- محسن   الله ویران زاده

۴۶)- افشین  انصاری

۴۷)- سید ایلیا دانشی

۴۸)- سید طاها دانشی

۴۹)- محمد عیدی نیا

۵۰)- علی فرزانه

۵۱)-  حمیدرضا هراوندخانی

۵۲)- عزت اله حق شناس

۵۳)-  ابراهیم  جعفریان سی سخت

۵۴)-  نرگس  خوبانی

۵۵)- علی اکبر  نجمامی سخویدی

۵۶)- کرامت نرگس نژاد

۵۷)- محمدهادی نژاد صداقت

۵۸)- مصطفی رضایی

۵۹)- سیدابراهیم ساداتی

۶۰)-  محمدمهدی  سمیعی نصرآبادی

اسامی کادر پروازی ATR۷۲

١کاپیتان حجت الله فولاد

٢خلبان دوم کاوه خلیلی

٣– سرمهماندار محمد حسین فرش سنگی

۴– مهماندار بهنام ‎رضایی نیارکی

اسامی کادر امنیت پرواز

۱– محمود بهشتی

۲– فرهاد معصومی

اخبار قبلی این حادثه را اینجا و اینجا بخوانید.

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها