چاپ این خبر
کد خبر : 84158
۱۱:۵۳ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
فرماندهی انتظامی خوانسار:

چتر امنیت پلیس بر سر گردشگران خوانسار گسترده خواهد شد

فرماندهی انتظامی خوانسار گفت: در ایام نوروز چتر امنیت پلیس بر سر شهروندان، گردشگران و مسافران در خوانسار گسترده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، ابراهیم توسلی در جلسه ستاد خدمات تسهیلات سفر نوروزی شهرستان، اظهار کرد: نیروی انتظامی هر سال طبق شرح وظایف اقداماتی را در راستای ارتقای سطح امنیت، ایمنی و روان‌سازی و همچنین انتظام بخشی به تردد در سطح شهر و روستای شهرستان انجام می‌دهد.

وی افزود: سعی داریم با استقرار امنیت کامل و رفع معایب و نواقص مسافران و گردشگران نوروزی با امنیت بیشتر در شهرستان خوانسار تردد کنند و خاطره خوشی را به ارمغان ببرند.

فرماندهی انتظامی خوانسار با اشاره به اقدامات شاخص نیروی انتظامی در سال جاری، گفت: جلسات متعددی با سایر همکاران در اجرای طرح‌های انتظامی با رویکرد ایجاد برقراری نظم و امنیت در اقصی نقاط حوزه استحفاظی شهرستان برای نوروز سال ۹۷ برگزار شده است.

وی گفت: اهتمام بخشی پلیس‌های تخصصی و پلیس راهور در جهت خدمات‌دهی مطلوب توأم با رأفت انجام می‌شود زیرا برخورد شایسته با مسافران سبب ماندگاری خاطره خوش سفر در ذهن مسافران می‌شود.

توسلی افزود: تهیه طرح‌های درون شهری و انتظامی و ترافیکی برای تسهیلات مناسب به شهروندان در راستای برقراری روان‌سازی ترافیک در سطح شهر و روستا و همچنین تعامل با مقام قضائی بسیاری از مواردی که انجام شده است.

وی از استقرار کیوسک پلیس در ورودی شهر خوانسار در محل میدان عسل خبر داد، و افزود: برای برقراری امنیت مسافران به خصوص شهروندان این کیوسک مانند سال گذشته در ایام نوروز دایر می‌شود.

فرماندهی انتظامی خوانسار گفت: عوامل انتظامی به صورت محسوس و نامحسوس برای برقراری امنیت شهروندان و ناامن کردن شهر برای مخلان نظم و امنیت در سطح شهرستان انجام وظیفه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه برقراری امنیت از مطالبات به حق شهروندان و مسافران نوروزی است، افزود: در این راستا عملیات حفاظتی برای ایمنی پارک‌ها، اماکن عمومی، محل اسکان مسافران و مکان‌های تفریحی که محل تردد مسافران نوروزی است ایجاد می‌شود.

توسلی با اشاره به هماهنگی برون‌شهری با پلیس راه موته-گلپایگان و دامنه، تأکید کرد: عوامل انتظامی شهرستان خوانسار ضمن اجرای قانون، با شهروندان و مسافران نوروزی برخورد مناسب همراه با رأفت اسلامی و با روی گشاده که در شأن و منزلت آنان است، خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شهروندان و مسافران و گردشگران نوروزی در سایه چتر امنیت پلیس شهرستان خوانسار قرار دارند، تصریح کرد: در ایام نوروز شهروندان به مسافرت می‌روند، اما در ایام نوروز با تلاش مضاعف نیروی انتظامی، پیش‌بینی لازم جهت تأمین امنیت شهرستان در زمینه‌های مختلف انجام شده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها