چاپ این خبر
کد خبر : 84332
۲:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
دادستان خوانسار:

مصوبه ۵۶۵ شورای امنیت کشور در خوانسار اجرا شد

دادستان خوانسار گفت: شهرستان خوانسار از معدود شهرستان‌های استان و کشور که مصوبه ۵۶۵ شورای امنیت کشور در آن اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، محمود خلیلیان در جلسه شورای اداری شهرستان، اظهار کرد: حقیقتاً مردم کشور ما بهترین مردم جهان هستند زیرا با وجود مشکلات اقتصادی در تمام صحنه‌های سیاسی حضوری فعال دارند.

وی با قدردانی از رئیس بانک‌های شهر خوانسار که در اجرای مصوبه ۵۶۵ شورای امنیت کشور در شهرستان خوانسار همکاری داشتند، افزود: شهرستان خوانسار از معدود شهرستان‌های استان و کشور که مصوبه ۵۶۵ شورای امنیت کشور در آن اجرا شد.

دادستان خوانسار گفت: اهداف مصوبه شورای امنیت کشور ارتقای امنیت بانک‌ها و طلا فروشی‌ها است، در بدو ورود با توجه به زحمات دادستان سابق، اما طلا فروشی‌های شهرستان استقبال نکرده بودند، و ما مجبور به پلمپ تعدادی از این صنف شدیم تا فاکتورهای امنیتی مصوبه شورای امنیت کشور را اجرا کردند.

وی افزود: قبلاً از سوی نیروی انتظامی و فرمانداری به بانک‌ها تذکر داده شده بود اما با یک فرجه یک ماهه توانستیم تمام برگ خریدهایی که در مصوبه ۵۶۵ شورای امنیت کشور بود را در بانک‌ها اجرا کنیم.

خلیلیان با اشاره به اینکه ایجاد امنیت پایدار مستلزم همکاری تمام ادارات است و باید برای جلوگیری از ناامنی‌ها موارد امنیتی در ادارات نیز لحاظ شود، گفت: تمام ادارات از لحاظ اجرا کردن موارد امنیتی ارزیابی می‌شوند و اداراتی که موارد امنیتی را لحاظ کنند مورد تشویق قرار می‌گیرند.

وی تأکید کرد: نیروی‌های انتظامی برای امنیت مردم به صورت شبانه‌روزی حتی از آسایش خود می‌کاهند، و ضروری مسؤولان نیز بدون منت گذاشتن به مردم خدمت خالصانه انجام دهند.

صدور ۴ هزار کارت ملی هوشمند توسط اداره پست خوانسار

در ادامه حسن شرفی اظهار کرد: از سال ۹۴ طرح ثبت نام برای دریافت کارت ملی هوشمند به اداره پست واگذار شد که تا کنون ۴ هزار کارت ملی هوشمند در شهرستان از سوی اداره پست صادر شده است.

رئیس اداره پست خوانسار گفت: تا کنون یک هزار و ۷۰۰ سند مالکیت توسط اداره پست شهرستان خوانسار صادر شده است که از این تعداد یک و ۵۰۰ منجر به صدور شده و تعداد ۲۰۰ سند در حال اجرا است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها