چاپ این خبر
کد خبر : 84492
۸:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۰

دو سامانه برای سفر خوب رونمایی شد

سامانه نظارت بر خدمات سفر به صورت اپلیکیشن و همچنین پرتال جامع گردشگری رونمایی شد. مسافران با نصب این اپلیکیشن بدون نیاز به شماره‌گیری به سهولت می‌توانند هر نوع شکایت و تخلف سفر را ثبت و پاسخ نهایی را بدون بروکراسی اداری دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از تسنیم، طی حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دو سامانه در نمایشگاه ملی صنایع دستی رونمایی رسمی شد.

در این زمینه سامانه نظارت بر خدمات سفر به صورت اپلیکیشن ۰۹۶۲۹ در اختیار مردم و مسافران قرار دارد و افراد می‌توانند با مراجعه به وبگاه app.ichto.ir این اپلیکیشن را دانلود کنند، خدمات کنونی این اپلیکیشن در زمینه ثبت شکایات از حوزه‌های مختلف سفر نظیر خدمات هتل‌ها، آژانس‌های مسافرتی و … است و در آینده ابعاد خدمات این اپلیکیشن افزایش می‌یابد.

همچنین پرتال جامع گردشگری به آدرس http://visitiran.ir در راستای معرفی و ارائه اطلاعات گردشگری در حوزه مقاصد گردشگری، روستاهای مقصد گردشگری، اقامتگاههای بوم گردی، خانه‌های تاریخی و رویدادهای گردشگری فعالیت خواهد کرد.

گفتنی است، بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از امروز سه شنبه ۱۵ اسفند افتتاح و تا تاریخ ۱۸ اسفند در محل نمایشگاههای بین المللی تهران از ساعت ۱۰ الی ۱۷ پذیرایی بازدیدکنندگان خواهد بود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها