چاپ این خبر
کد خبر : 84634
۴:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۲۵
فرمانده انتظامی خوانسار خبر داد

کاهش ۸ درصدی جرایم در شهرستان خوانسار

فرمانده انتظامی خوانسار گفت: در مدت ۱۱ ماهه سال ۹۶ با کاهش ۸ درصدی جرایم مختلف در مقایسه با مشابه سال قبل مواجه هستیم.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، ابراهیم توسلی ظهر امروز در نماز جمعه شهر خوانسار با تبریک فرارسیدن سال جدید و نوروز باستانی، اظهار کرد: نیروی انتظامی با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری، و با رویکرد آرامش و نشاط بهاری با قانون‌مندی و نظم اجتماعی امسال بر اساس این موضوع و مشارکت حداکثری مردم در تأمین امنیت اجتماعی برنامه‌های خود را آغاز کرد.

وی افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تلاش است تا با عمومیت بخشیدن به شعار «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» اصلی‎ترین رسالت خود که رضایت‌مندی مردم است را تحقق بخشد.

فرمانده انتظامی خوانسار خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی از قدرت نظام بیم و هراس دارند و به دنبال استحاله فرهنگی در جامعه هستند و از همه فرصت‌ها برای ضربه زدن به پیکره نظام استفاده می‌کنند.

وی افزود: نیروی انتظامی با مجهز شدن به تمام فن آوری‌های روز دنیا با آمادگی کامل در اجرای فرامین فرماندهی کل قوا در راستای دفاع از کیان نظام مقدس تا پای جان ایستاده و از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهد کرد.

توسلی با بیان اینکه در راستای تحقق شعار سال پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت، گفت: پیشگیری از سرقت، آمایش ایستگاه‌های بازرسی، تمرکز بر پیشگیری از جرم در مناطق حاشیه‌نشین شهر، مقابله با مواد مخدر و کاهش تصادفات برون شهری و درون شهری در دستور کار نیروی انتظامی شهرستان قرار دارد.

وی با اشاره به عملکرد ۱۱ ماهه پلیس انتظامی شهرستان خوانسار، افزود: در این مدت با کاهش ۸ درصدی جرائم مختلف در مقایسه با مشابه سال قبل مواجه هستیم.

فرمانده انتظامی خوانسار با بیان اینکه در ۱۱ ماه امسال آمار کشفیات سرقت در شهرستان ۸۱ درصد افزایش داشته است، افزود: در این مدت آمار قابل توجهی از انواع مواد مخدر در شهرستان کشف و ضبط شده است.

وی با اشاره به اینکه در راستای پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز، حدود ۴۰ درصد کشفیات کالای قاچاق داشته‌ایم، افزود: در این مدت اخیر تعداد ۸ سکه الیمائی متعلق به دوره اشکانیان از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

توسلی گفت: در ۱۱ ماهه امسال تصادفات در شهرستان در مقایسه با مشابه سال قبل ۳۴ درصد کاهش داشته است.

وی تصریح کرد: فرماندهی انتظامی شهرستان خوانسار در راستای ایجاد امنیت پایدار در سطح جامعه با بهره‌گیری از تمام توان عملیاتی و امکانات و تجهیزات در اختیار، اجرای طرح‌های محله‌محور و پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با مجرمین و تبهکاران را در دستور کار قرار داده تا محیطی امن برای شهروندان خوانساری را فراهم سازد.

فرمانده انتظامی خوانسار گفت: در راستای رفاه حال مسافران نوروزی و شهروندان نیروی انتظامی ضمن حضور مقتدرانه در حوزه استحفاظی مراتب پیشگیری از وقوع جرائم به ویژه سرقت‌ها را در دستور کار خود قرار داده است و با برپایی ایستگاه نوروزی آماده هرگونه خدمتگزاری به شهروندان عزیز خوانساری هستیم.

وی ضمن قدردانی از اعضای شورای تأمین شهرستان در همکاری مستمر با فرماندهی انتظامی خوانسار، اظهار کرد: امنیت حاصل خرد جمعی است و همکاری تمام ارگان‌ها و نهادها و مشارکت و همکاری مردم را می‌طلبد.

توسلی تأکید کرد: نیروی انتظامی شهرستان به صورت شبانه روزی آماده دریافت نقطه نظرات، پیشنهادات و گزارشات شهروندان خوانساری از طریق تماس با شماره ۱۱۶، ۱۱۰ و ۱۹۷ است.

انتهای پیام/۶۳۰۷۱/هـ۴۰/

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها