چاپ این خبر
کد خبر : 84665
۱۰:۰۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۶
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد؛

آغاز طرح امداد نوروزی هلال احمر از ۲۵ اسفند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده ای تیدجان خوانسار از آغاز طرح امداد نوروزی هلال احمر از امروز در سراسر استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از خبرنامه، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده ای تیدجان خوانسار از آغاز طرح امداد نوروزی هلال احمر از امروز در سراسر استان خبر داد.

داریوش کریمی گفت: طرح امداد و نجات نوروزی از ۲۵ اسفند در سراسر کشور آغاز و در اصفهان نیز با ۴۲ پایگاه امداد و نجات و ۱ پایگاه هوائی و ۷ تیم واکنش سریع با تمام توان و امکانات این طرح از امروز آغاز شده است .

وی اضافه کرد: ۷ تیم ارزیاب و بازرسی با مسولیت معاونان هلال احمر استان نیز از امروز از تمامی پایگاه های امداد و نجات سراسر استان بازرسی تا در صورت وجود نواقص و کاستی ها به سرعت مرتفع گردد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان بیان داشت: قبل از شروع طرح نیز طرح بازآموزی نیروهای امدادگر به مدت ۲ روز در هلال احمر استان با حضور ۱۴۰ امدادگر از سراسر استان برگزار و دوره های فشرده آموزش امداد و نجات جهت بازآموزی آموزش داده شد .

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها