چاپ این خبر
کد خبر : 84866
۱۲:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳

نصب سازه منسوج مادران قرآنی در ورودی «ویست»+عکس

در آستانه بهار ۱۳۹۷، همزمان با اولین روز ماه بابرکت رجب ۱۴۳۹، مصادف با ۲۹ اسفند، سازه فرش تاریخی و ذهنی بافت ویست در زیر رحل قرآنریال المان میراث معنوی ماندگار ویست در بلوار ورودی این منطقه نصب و جاودانه شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از ایکنا، سازه فرش ذهنی بافت مادران قرآنی ویست که چندی پیش در مسجد مقدس جمکران رونمایی شد، در آستانه عید نوروز، در ورودی این منطقه نمونه گردشگری قرآنی کشور و در زیر المان میراث ماندگار معنوی ویست (رحل قرآن) نصب شد. این امر نیک و پسندیده موجب القای فضای فکری معنوی مردم این منطقه در ذهن گردشگرانی خواهد شد که وارد این منطقه زیبا و نمونه گردشگری می شوند.
به گفته دبیر همایش میراث معنوی ماندگار ویست بنای این یادمان مصوبه همایش بزرگ قرآن کریم پاسداشت میراث معنوی ماندگار ویست است که در شب نزول قرآن ۲۳ رمضان المبارک ۱۴۳۷ در جمع پرشور مردم قرآنی ویست و با حمایت مسجد مقدس جمکران، رادیو قرآن، شبکه قرآن و معارف سیما و مرکز فعالیتهای قرآنی سازمان اوقاف در مسجد باب الحوائج علیه السلام ویست برگزار شد.
وی افزود: به همت شورای قرآنی، شورای اسلامی و حمایت ویژه شفعتی، فرماندار محترم وقت شهرستان خوانسار، بنای این یادمان قرآنی پیگیری و اجرا شد.
نصب سازه منسوج مادران قرآنی در ورودی «ویست»
نصب سازه منسوج مادران قرآنی در ورودی «ویست»محمدرضا محبتی

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها