چاپ این خبر
کد خبر : 84991
۱:۰۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
رئیس اداره صنعت خوانسار خبر داد

شناسائی ۳۰ واحد صنفی متخلف در خوانسار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوانسار گفت: در بهمن، اسفند و فروردین ماه، تعداد ۹۷۰ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفتند که از این تعداد ۳۰ واحد متخلف شناسایی شدند.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، علی نجاتیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خوانسار اظهار کرد: در بهمن، اسفند و فروردین ماه  ۹۷۰ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفتند که از این تعداد ۳۰ واحد متخلف شناسایی شدند.

وی با اشاره به اینکه ۳۹ فقره گشت مشترک با اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی انجام شده است، افزود: گزارش ستاد خبری به اداره درباره ۲۹ مورد بود که رسیدگی شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوانسار ادامه داد: ۳۵ فقره گشت مشترک با شبکه بهداشت و نیروی انتظامی و اتاق اصناف صورت گرفته است و تا کنون ۱۰ فقره شکایت واصل شده که در دست بررسی است.

وی گفت: طرح نظارتی نوروز از ۱۵ بهمن ماه سال گذشته در دو بخش کالا و خدماتی آغاز شد که بخش کالا شامل  پوشاک،  کیف و کفش و آجیل و شیرینی و نانوائی‌ها و در بخش خدماتی شامل مهمان‌پذیرها، هتل‌ها، تعمیرگاه‌ها، قالیشوئی‌ها و خشکشوئی‌ها نظارت و بازرسی صورت می‌گیرد.

نجاتیان افزود: طبق برنامه زمان بندی ۴ تیم بازرسی در حوزه‌ صنعت و تجارت برای بازرسی به کار گیری شدند تا به صورت صبح  و عصر و به صورت گشت مشترک از  واحدهای صنفی بازدید به عمل آورند.

وی افزود: برای تنظیم بازار نیز گشت مشترک با همکاری نیروی انتظامی، اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان،  دامپزشکی و میراث فرهنگی انجام می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خوانسار گفت: در ۲ واحد خبازی به دلیل تکرار تخلف و تعطیلی خودسرانه در این ایام که خدمات مطلوبی نداشته اخطار پلمب و نصب بنر انجام شده که در اسرع وقت نسبت به تعطیلی این واحدها اقدام خواهد شد.

وی افزود: در راستای تنظیم بازار حدود ۱۵ تن برنج  و ۵۰ تن میوه (سیب و پرتقال) توسط اتحادیه تعاون روستائی و همچنین ۸ تن مرغ منجمد و ۱۰۰ کارتن تخم مرغ توسط بخش خصوصی  جذب شد که با نظارت بازرسان این اداره توزیع شده است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها