چاپ این خبر
کد خبر : 85108
۱۲:۴۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
فرماندار خوانسار خبرداد

بازدید ۶۹ هزار گردشگر از شهرستان خوانسار

فرماندار خوانسار گفت: در تعطیلات نوروزماه ۶۹ هزار گردشگر از شهرستان خوانسار بازدید کردند که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، سید حسن شفعتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خوانسار  اظهار کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز تا سیزدهم فروردین‌ماه سال  ۶۹ هزار نفر گردشگر از شهرستان خوانسار بازدید کردند که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: ۱۴ هزار و ۴۰۰ نفر مسافر در شهر خوانسار اقامت گزیدند  که این تعداد نیز نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

فرماندار خوانسار تصریح کرد: این تعداد مسافران نوروزی در هتل زاگرس، هتل جهانگردی، سرای پدری، شش مرکز آموزشی و خانه‌های مسافر اقامت گزیدند.

وی گفت: مهمانان بومی که به خوانسار سفر می‌کنند گردشگر و مسافر محسوب نمی‌شوند و در نوروز ماه ۹۷ خوانساری‌ها بالغ بر پنجاه هزار نفر روز از مهمانان خود میزبانی کردند.

شفعتی ضمن قدردانی از عوامل انتظامی که در تأمین امنیت شهرستان تلاش داشتند، گفت: از مدیریت ستاد سفرهای نوروزی  و همشهریان  خوانساری به جهت میزبانی  از مسافران، گردشگران و میهمانان نوروزی قدردانی می‌کنم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها