چاپ این خبر
کد خبر : 85373
۱:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲

آزادی ۵۹ زندانی توسط شوراهای حل اختلاف خوانسار در سال ۹۶

مدیرکل زندانهای استان اصفهان خبرداد:آزادی ۳۴۸ زندانی توسط شوراهای حل اختلاف زندان های استان

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان اصفهان،اسدالله گرجی زاده مدیرکل از آزادی ۳۴۸ زندانی جرائم مختلف در زندانهای استان توسط شوراهای حل اختلاف مستقر در زندانهای استان خبرداد.

وی در دیدار صفایی رئیس شوراهای حل اختلاف شهرستان اصفهان گفت: در سال ۹۶ با تلاش و کوشش کارکنان زندانهای استان مستقر در شوراهای حل اختلاف تعداد ۳۴۸ زندانی ازاد و به آغوش خانواده و جامعه بازگشته اند.

گرجی زاده گفت:در حال حاضر تعداد ۱۴ شورای حل اختلاف در سطح زندانهای استان فعال بوده که با پیگیری موثر و با هدف کاهش جمعیت کیفری موفق به آزادی این تعداد زندانی شده اند.

مدیرکل زندانهای استان درادامه افزود: بیشترین آمار زندانی آزاد شده توسط شوراهای حل اختلاف مربوط به شهرستان خمینی شهر با ۸۲ نفر آزادی بوده و شهرستان های خوانسار با ۵۹ نفر و زندان نسوان و کانون اصلاح و تربیت با ۴۷ نفر آزادی در رتبه دوم وسوم قرار گرفته اند.

گرجی زاده در ادامه تصریح کرد: براساس جدول بندی و آمار جمع آوری شده ماههای آذربا ۵۱ نفر-آبان با ۴۸ نفر و خردادبا ۴۱ نفر بیشترین ازادی راشوراهای حل اختلاف در زندانهای استان داشته است.

دراین دیدار صفایی رئیس شورای های حل اختلاف شهرستان اصفهان نیز با تبریک ایام نوروز و ماه رجب از تلاش ها و فعالیت های شوراهای حل اختلاف زندانهای استان قدردانی کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها