چاپ این خبر
کد خبر : 85405
۳:۱۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس خبر داد

موافقت سازمان سنجش با برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در گلپایگان

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان سنجش با برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در گلپایگان موافقت کرد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، علی بختیار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گلپایگان اظهار کرد: با پیگیری و رایزنی که از سال گذشته در معاونت فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور و هسته گزینش وزارت علوم برای برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در گلپایگان داشتیم اکنون سازمان سنجش و وزارت علوم با این درخواست موافقت کرد.

وی افزود: دانشجویان غرب استان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد مجبور بودند به شهرهای بزرگ و دیگر استان‌های کشور بروند و سختی راه را متحمل شوند و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد از مطالبات آنان بود که محقق شد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: از سال جاری دیگر نیاز نیست دانشجویان دو شهرستان گلپایگان و خوانسار و حتی غرب استان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سختی راه را متحمل شوند و این آزمون در گلپایگان برگزار می‌شود که در این خصوص از زحمات معاون فنی و آماری سازمان سنجش و رئیس هسته گزینش وزارت علوم قدردانی می‌کنم.

وی افزود: در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت ماه سال ۹۷ نخستین آزمون کارشناسی ارشد با شرکت دانشجویان غرب استان صورت می‌گیرد و خوشحالم که مطالبات به حق آنان تحقق یافت.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها