چاپ این خبر
کد خبر : 85517
۸:۰۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
فرمانده انتظامی خوانسار:

امنیت در فضای مجازی از ضروریات جامعه است

فرمانده انتظامی خوانسار گفت: امنیت در فضای مجازی از ضروریات جامعه است زیرا نفوذ به حریم شخصی دیگران است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، ابراهیم توسلی شامگاه دوشنبه در جلسه آموزش همگانی در مسجد اباصالح المهدی شهر خوانسار اظهار کرد: امنیت محصول خرد جمعی بوده و پلیس در برقراری نظم و امنیت قطعاً نیازمند همکاری مردم است.

وی با بیان این‌که مردم ولی نعمت ما هستند، افزود: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی خود، برای برقراری نظم و امنیت در شهرستان و آرامش شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

فرمانده انتظامی خوانسار با بیان این‌که پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی از دیگر وظایف اصلی نیروی انتظامی است، گفت: با کلاهبرداری اینترنتی در فضای  مجازی مقابله جدی خواهیم داشت؛ امنیت در فضای مجازی از ضروریات جامعه است زیرا نفوذ به حریم شخصی دیگران است.

وی در ادامه مطرح کرد: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب اهمیت فضای مجازی از ضروریات جامعه است زیرا سرقت اطلاعات یکی از موارد مخاطره‌آمیز اجتماعی در فضای مجازی محسوب می‌شود.

توسلی با اشاره به  تعامل با مردم و رضایت شهروندان از پلیس، تأکید کرد: شهروندان برای جلوگیری از سرقت، خودروهای خود را در مکان خلوت پارک نکنند و از پارکینگ‌های عمومی جهت پارک خودرو استفاده کنند.

وی ادامه داد: هنگام ترک اتومبیل درب و شیشه‌ها کاملاً بسته باشد و هرگز اتومبیل خود را در حالت روشن در خیابان یا کوچه رها نکنید.

فرمانده انتظامی خوانسار با بیان این‌که هنگام ترک خودرو اشیای قیمتی و معتبر را درون آن قرار ندهید، عنوان کرد: در صورتی که خودرویتان دچار نقص فنی شد و مجبور به هل دادن اتومبیل هستید هرگز اجازه‌ نشستن افراد ناشناس پشت فرمان خودرو را ندهید.

وی در پایان بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و اخبار و اطلاعات در راستای پیشگیری از جرائم با ۱۱۰ تماس حاصل کنید.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها