چاپ این خبر
کد خبر : 85735
۹:۰۰ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲
رئیس هیئت ورزش روستایی اصفهان خبرداد؛

افتتاح ۱۰۰خانه ورزش روستایی در استان اصفهان تا پایان سال ۹۷/ فعالیت ۱۶۷خانه ورزشی روستایی در روستاهای کم برخوردار استان

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی اصفهان، گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر ورزش های بومی محلی، به دنبال افتتاح ۱۰۰خانه ورزشی در روستاهای استان اصفهان در سال ۹۷ هستیم.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، مهدی اسدی عصر شنبه در آئین افتتاح خانه ورزشی روستای کهنگ اردستان، اظهار کرد: فراهم کردن خانه های ورزشی در روستاها به منظور شادابی جوانان بوده و از فقر حرکتی در روستاها جلوگیری می کند.

وی افزود: خانه های ورزشی روستایی با مشارکت دهیاری های روستاها افتتاح و توسط اداره ورزش و جوانان شهرستانها از نظر مالی تامین می شوند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی اصفهان گفت: امروز ششمین خانه ورزشی روستایی در اردستان افتتاح شده و تا پایان سال دو خانه دیگر افتتاح خواهد شد.

اسدی با بیان اینکه ۱۶۷ واحد خانه ورزشی روستایی در روستاهای کم برخوردار راه اندازی شده است، تصریح کرد: افتتاح خانه های ورزشی برای دولت هزینه ای در بر نداشته است.

وی تاکید کرد: خانه های ورزشی روستایی دارای امکاناتی همچون میزپینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت و در صورت امکان، محوطه فوتسال و والیبال ویژه برادران و خواهران راه اندازی می شود.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی اصفهان خاطرنشان کرد: مسئولیت اصلی خانه های ورزشی با دهیاری ها خواهد بود.

اسدی همچنین تصریح کرد: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب بر ورزش های بومی محلی، به دنبال افتتاح ۱۰۰خانه ورزشی در روستاهای استان اصفهان در سال ۹۷ هستیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها