چاپ این خبر
کد خبر : 85774
۸:۰۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان:

پیروزی بر داعش نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری و آینده نگری امام خمینی بود/ دشمنان اسلام از جنگ مستقیم با ایران ناامید شده اند

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان پیروزی بر داعش را نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری دانست و گفت: تشکیل مجموعه سپاه پاسداران با هدف حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نشان دهنده آینده نگری امام خمینی(ره) بود.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، سردار مجتبی شیروانیان در جشن اعیاد شعبانیه در اداره کل اوقاف استان با اشاره به جان فشانی های بسیجیان و پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اگر جمهوری اسلامی ایران در سوریه حضور پیدا نمی کرد، امروز داعش پس از تصرف سوریه و عراق به سراغ ایران می آمد و ما در خاک خود مجبور به مبارزه با دشمن بودیم.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان پیروزی بر داعش را نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: تشکیل مجموعه سپاه پاسداران با هدف حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نشان دهنده آینده نگری امام خمینی(ره) بود.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) چنین روزهایی را در می دیدند، عنوان کرد: بسیجیان و مجموعه سپاه پاسداران امروز بسیاری از نقشه های شوم دشمنان را ناکام گذاشتند.

سردار شیروانیان با بیان اینکه اقتدار امروز کشور را مدیون جان فشانی های بسیجیان و پاسداران هستیم، اظهار کرد: در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس جوانان ۲۰ ساله ما بودند که با روحیه ایثارگری و شهادت طلبی وارد میدان شدند و دشمنان انقلاب و اسلام را شکست دادند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان در ادامه به خودکفایی هایی که توسط پاسداران و بسیجیان در نظام جمهوری اسلامی ایران محقق شده اشاره کرد و گفت: ما در دوران جنگ تحمیلی حتی امکان تولید سیم خاردار هم نداشتیم یا مشکل تامین تیر کلاشنیکف را داشتیم اما امروز با باور توان داخلی توانسته ایم موشک های دور برد بسازیم و این موضوع دشمنان ایران اسلامی را به وحشت انداخته است.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام وقتی برای رخنه در ایران با جنگ ناامید شدند و به سمت نابود کردن جبهه های مقاومت رفتند، خاطرنشان کرد: اگر ایثار و شهادت طلبی و بصیرت شهدای مدافعان حرم نبود ما امروز نمی توانستیم در امنیت زندگی کنیم.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها