چاپ این خبر
کد خبر : 85893
۳:۰۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۵
مسؤول آتش‎نشانی خوانسار:

تعمیرکار آسانسور در اثر بی‌احتیاطی جان باخت

مسؤول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خوانسار گفت: در اثر بی‌احتیاطی در تعمیر یک آسانسور، شخص مالک ساختمانی در خوانسار دچار حادثه شد و در دم جان باخت.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از فارس، مهدی احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خوانسار اظهار کرد: در اثر بی‌احتیاطی در تعمیر یک آسانسور، شخص مالک ساختمانی در خوانسار دچار حادثه شد و در دم جان باخت.

وی افزود: در شهرستان خوانسار به دلیل بی‌احتیاطی در تعمیر خودسرانه آسانسور از سال ۹۳ تاکنون ۳ نفر جان باختند و یک نفر هم مصدوم شده است.

مسؤول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خوانسار گفت: شهروندان برای منازل مسکونی خود آسانسور‌های دارای علامت استاندار را انتخاب کرده و در هنگام نصب و راه‌اندازی به تعمیرکاران مجرب مراجعه کنند و اقدام به نصب و تعمیر خودسرانه آسانسور نکنند.

وی با اشاره به تخریب بافت‌های فرسوده در شهرستان خاطرنشان کرد: پس از بارش شدید باران در روز دوشنبه هفته جاری، تعداد ۴ منزل فرسوده و خالی از سکنه در خوانسار تخریب شده است.

احمدی اذعان داشت: با تخریب ناهنگام منازل فرسوده محل عبور و مرور خودروها و رفت و آمد مردم در سطح معابر و خیابان‌ها مسدود می‎شود؛ شهرداری خوانسار همکاری لازم را با مالکان بافت‌های فرسوده شهر در زمینه تخریب و خاک‌برداری قبل از تخریب ناهنگام این منازل انجام می‌دهد.

مسؤول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خوانسار با اشاره به این که ستاد بازآفرینی خوانسار در زمینه تخریب و بازسازی خانه‌های فرسوده در شهرداری تشکیل شده است، تصریح کرد: مالکان منازل فرسوده با مراجعه به شهرداری درخواست برای تخریب منازل را اعلام کنند.

انتهای پیام/۶۳۰۷۱/ی۱۰/

اخبار برگزیده

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها