چاپ این خبر
کد خبر : 86150
۱۲:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
استاندار اصفهان:

سال ۹۷ باید به نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبدیل شود

استاندار اصفهان گفت: ابتدای سال ۹۷ را از ابتدا باید چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بدانیم و باید در طول این سال نمایشگاهی از عملکرد خود و دستاوردهای انقلاب اسلامی را در ۴۰ سال گذشته را به نمایش بگذاریم.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، دکتر محسن مهرعلیزاده در نشست ستادعالی استانی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید کارنامه عملکردی خود را صادقانه، با حفظ امانت و تزریق امید به جامعه به نسلی که آینده در دستان آنان است، منتقل نماییم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه ابتدای سال ۹۷ را باید چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی بدانیم، افزود: باید عملکرد ۴۰ ساله خود را از همین روزهای ابتدایی سال تا انتهای ۲۲ بهمن به مردم ارائه دهیم.

مهرعلیزاده با بیان این که در واقع در تمام روزهای سال ۹۷ نمایشگاهی از عملکرد خود در۴۰ سال گذشته به نمایش بگذاریم و نباید به ایام دهه فجر محدود شود، بیان کرد: نباید به وظایف و مسئولیت‌های کارگروه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت کار اداری و اجرایی و پروژه ای ده روزه نگاه شود چرا که این نگاه جفا در حق مردم و انقلاب است.

وی تاکید کرد: باید نگاه پروژه ای، حداقل برای ۹ ماه، بر وظایف و مسئولیت‌های کارگروه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حاکم باشد.

استاندار اصفهان توجه به محتوای کار را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: علاوه بر محتوای کار، ظاهر و شکل فعالیت‌ها نیز باید نو و جذاب باشد، و به موضوعاتی مؤثر و اثربخش پرداخته شود.

وی با تاکید بر اینکه باید از ایده‌های گروه‌های فعال در تولید محتوا و تبلیغات استفاده شود، افزود: ظاهر زیبا پس از مدتی از ذهن پاک می شود ولی محتوا در ذهن افراد رسوخ می کند و در این راستا پرداخت به ابعاد و وجوه مختلف اقدامات و عمکردها بسیار مهم است.

مهرعلیزاده بابیان اینکه تکیه بر جوانان و دانشگاهیان برای طراحی برنامه های ویژه این مراسم باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: استفاده از دانش روز در طراحی برنامه ها بسیار مهم و موثر است چرا که آن‌چه دشمن طراحی کرده بر مبنای ترفندهای تبلیغاتی علمی بنا شده است و با استفاده از ترفندهای خود از کاه ، کوه می‌سازد و این نشان از توان تبلیغاتی آنان است.

استانداراصفهان با بیان اینکه دشمنان درصدد هستند از بعد ساختاری نظام را ناکارآمد نشان دهند، بنابراین در خصوص فساد سازمان یافته تبلیغ می‌کنند و بر روی اختلاف بین دست اندرکاران نظام تمرکز کرده اند، افزود: به طور قطع می توان گفت که فساد سازمان یافته در کشور وجود ندارد و باید در خصوص آگاهی نسل جوان نسبت به طرح های دشمنان برنامه ریزی شود.

وی استقلال جمهوری اسلامی بسیار مهم خواند و گفت: این امر باید به نسل جوان منتقل شود چرا که در دنیا هیچ کشوری وجود ندارد که برای انجام فعالیت های خود به صورت مستقل عمل کند.

مهرعلیزاده با اشاره به توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی از فردای پیروزی انقلاب ، تصریح کرد: حوادث مختلف، طراحی کودتا، ترور شخصیت‌های برجسته نظام، تحمیل جنگ ۸ ساله تنها بخشی از توطئه‌های دشمن است.

استاندار اصفهان یادآور شد: در همین آشوب‌های دی ماه سال گذشته دشمن اعلام کرد که اجازه نمی‌دهد عمر نظام اسلامی به بهمن‌ماه ۹۷ بکشد، باید به آن‌ها گفت شما عددی نیستید که برای جمهوری اسلامی پایانی را قائل شوید.

وی تبیین اندیشه های امام خمینی(ره) و شناساندن این افکار و اندیشه ها به نسل جوان را مهم خواند و افزود: امام خمینی متعلق به همه ادوار است و باید گردوغبار زمان از این اندیشه ها زدوده شود و تلالو و درخشندگی آن جوانان را به خود جلب کند.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها