چاپ این خبر
کد خبر : 86231
۲:۰۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۰

استاندار اصفهان:نقض پیمان برجام توسط آمریکا، عدم پایبندی این کشور به معاهدات بین المللی را نشان داد/ ملت ایران اهل تسلیم در برابر زور نیست

دکتر محسن مهرعلیزاده گفت: نقض پیمان و معاهده بین المللی برجام توسط آمریکا، عدم پایبندی این کشور به معاهدات بین المللی است و این اقدامات لحظه به لحظه از ارزش و اعتبار بین المللی این کشور در اذهان آحاد ملت های جهان می کاهد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، دکتر محسن مهرعلیزاده در مراسم بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار کرد: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین سال بالندگی، استقلال، عزت و عظمت ایران اسلامی، شاهد برپایی چهلمین سالگرد تأسیس یک مرکز علمی ارزشمند هستیم.

وی با بیان اینکه چهل سال از اوج مقاومت و ایثار و استقلال ملت سرافراز گذشته است و این برای کسانی که استقلال، سربلندی، عزت و آزادگی ایران را بر نمی تابند، بسیار سخت است، افزود: ملت ایران در عرصه های آموزشی، علمی و تحقیقاتی افتخارات بسیار زیادی دارد و این دانشگاه افتخارات و توفیقات علمی زیادی کسب کرده و مایه مباهات هر ایرانی است.

محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه دانشجویان دوره های مختلف این دانشگاه از دهه اول، هم اکنون دارای کرسی های بزرگ علمی در سراسر جهان هستند، افزود: دانش آموختگان دهه دوم این دانشگاه امروز مدیران تلاشگران نظام و جامعه هستند، دانش آموختگان دهه سوم در عرصه های مختلف علمی و اقتصادی و به عمل درآوردن علم در کشور و جهان تلاش می کنند و دانشجویان دهه چهارم دارای ابتکار و نوآوری هستند.

وی تصریح کرد: دانشگاه صنعتی اصفهان امروز در اوج بلوغ و تکامل، خلاقیت، بالندگی، سربلندی و افتخار است و آنچه امروز سرمایه و ثروت ما است، چاه‌های نفتی نیست که هر لحظه مورد طمع دیگران باشد بلکه سرمایه های فکری، خلاقیت، وطن پرستی و پشتکار مردم و جوانان ایرانی، سرمایه اصلی کشورمان است که به آن افتخار می کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد: در آینده جمعیت جوان کشور بتوانند افتخارات گذشتگان خود را ادامه دهند و به دشمنان ثابت کنند که فشارها و اخم ها، هیچ خمی بر ابروی ما نخواهد آورد.

مهرعلیزاده با بیان اینکه نقض پیمان و معاهده بین المللی برجام توسط آمریکا، عدم پایبندی این کشور به معاهدات بین المللی را نشان می دهد، افزود: اقدامات رئیس جمهوری آمریکا، لحظه به لحظه از ارزش و اعتبار بین المللی این کشور در اذهان آحاد ملت های جهان می کاهد.

استاندار اصفهان افزود: در نتیجه ایستادگی ملت ایران بر حق مسلم خود و اینکه در اوج عزت قراردادی را امضا کرده و به جهانیان ثابت کرده که با وجود پافشاری بر حق مسلم خود، اهل منطق و گفتگو است، ثابت خواهد شد که ملت ایران اهل تسلیم در مقابل زور و ظلم نیستند و با توکل بر خدا و ایمان جوانان عزیز، راه عزت و اقتدار را با قوت به پیش خواهد برد.

پیش از شروع مراسم بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه صنعتی اصفهان، دکتر مهرعلیزاده به همراه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نمایشگاه جدیدترین دستاوردهای علمی و فناوری دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه صنعتی اصفهان بازدید کرد.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها