چاپ این خبر
کد خبر : 86247
۱۲:۲۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
در سال حمایت از کالای ایرانی

«اشتانگ ماشین تخلیه» به دست متخصصان اصفهانی ساخته شد

در راستای بومی سازی و استفاده و حمایت از کالای ایرانی و کاهش هزینه و با عنایت به گذشت ۵ سال از زمان بهره برداری واحد دو کک و نیاز به تعویض قطعات مستهلک شده ماشین‌های تخلیه کک ، اشتانگ ماشین تخلیه شرقی برای اولین بار در کارخانه و کشور ، طراحی و ساخته شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از ندای اضفهان، در راستای بومی‌سازی و استفاده و حمایت از کالای ایرانی و کاهش هزینه و با عنایت به گذشت ۵ سال از زمان بهره‌برداری واحد دو کک و نیاز به تعویض قطعات مستهلک شده ماشین‌های تخلیه کک، «اشتانگ ماشین تخلیه شرقی» برای اولین بار در کارخانه و کشور، طراحی و ساخته شد.

طراحی و ساخت این قطعه توسط کارشناسان دفتر فنی تولیدات کک و مواد شیمیایی و مهندسی نت انجام گرفته و نصب آن بدون نیاز به مشاور خارجی و پیمانکار و با همت تلاش پرسنل سخت کوش مکانیک بخش و مهندسی نت در طول چهار شیفت کاری انجام گرفت که رکوردی تازه محسوب می‌شود.

این قطعه با طول ۲۷ متر و تناژ حدود ۳۳ تن به صورت کامل و با اتکا به دانش و توان و امکانات موجود در کارخانه طراحی و ساخته شده و نصب آن هم با کمترین مشکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گرفت.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها