چاپ این خبر
کد خبر : 86300
۱۰:۲۴ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۱

بیشترین بارندگی اصفهان در خوانسار ثبت شد

بیشترین بارندگی ۲۴ساعت گذشته استان اصفهان با ۷٫۱ میلیمتر در شهرستان خوانسار ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از ایرنا، کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان روز سه شنبه به ایرنا گفت: پس از خوانسار، بوئین و میاندشت با ۵٫۵ میلیمتر، چادگان با ۵٫۴ میلیمتر، گلپایگان با ۱٫۸ میلیمتر و داران با ۱٫۷ میلیمتر باران دارای بیشترین بارش بودند.

فاطمه زهرا سیدان افزود: از هر کدام از شهرهای دهق، زرین شهر، علویجه، فریدونشهر و میمه هم کمتر از یک میلیمتر بارش باران گزارش شد.
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر گذر متناوب امواج ناپایدار تا روز پنجشنبه بر روی استان اصفهان است.

وی اظهار کرد: افزایش ابر، وزش باد شدید و بارش های رگباری بهاری برای ساعات بعدازظهر و شب امروز (سه شنبه) و ساعات بعدازظهر فردا ( چهارشنبه) پیش بینی می شود.

سیدان گفت: اوج فعالیت این سامانه از عصر و شب فرداست و ناپایداری ها بیشتر برای نواحی غرب، شمال غرب و جنوب غربی استان پیش بینی می شود و در برخی از مناطق همراه با رعد و برق و حتمال بارش تگرگ خواهد بود.

وی با بیان اینکه روند کاهشی دمای هوا تا فردا به میزان ۲ تا چهار درجه سانتیگراد در استان ادامه دارد افزود: حداکثر دمای کلانشهر اصفهان در شبانه روز آینده به ۲۴ و حداقل به ۱۵درجه سانتیگراد می رسد.

کارشناس پیش بینی هواشناسی اصفهان، گرمترین نقطه استان در ۲۴ ساعت آینده را خوروبیابانک با ۲۹ درجه سانتیگراد و خنک ترین نقطه را بوئین و میاندشت با ۲ درجه سانتیگراد بالای صفر عنوان کرد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها