چاپ این خبر
کد خبر : 86336
۲:۳۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۳
فرماندار خوانسار:

نام و آرمان های امام (ره) دلیل سرآمدی ایران در جهان است

فرماندار خوانسار گفت: اگر امروز ایران سرآمد کشورهای منطقه و جهان شده است به دلیل آرمان‌ها، اهداف و نام بزرگ امام (ره) است که بر این انقلاب نقش بسته است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار، سید حسن شفعتی در جلسه هماهنگی ستاد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار کرد: دشمن همواره برای براندازی نظام برنامه‎های مختلفی را طرح و برنامه‌ریزی می‌کند و در این مقطع نیز با ایجاد یأس و ناامیدی به دنبال تفرقه افکنی و دلسرد کردن مردم از نظام است.

وی با بیان این که اتحاد و همبستگی بین مسئولان نظام و مردم وجود دارد، گفت: یاد و خاطره امام (ره) هر روز در عالم گسترده‌تر می‌شود و مسئولان رده‌های نظام با عشق و علاقه در همه استان‌ها با تشکیل کارگروه‌های مختلف و برنامه‌ریزی منسجم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد ارتحال امام (ره) را برگزار می‌کنند.

وی افزود: باید در مراسم ارتحال بنیانگذار انقلاب برای مردم و جوانان عملکرد نظام و اهداف و دیدگاه امام (ره) بازگو و تبیین شود.

فرماندار خوانسار با تاکید بر آشنایی کشورهای مستضعف جهان نسبت به دیدگاه ها و عظمت حضرت امام (ره) تصریح کرد: اگر امروز ایران سرآمد کشورهای منطقه و جهان شده است به دلیل آرمان‌ها، اهداف و نام بزرگ امام (ره) است که بر این انقلاب نقش بسته است.

وی خاطر نشان کرد: سالگرد ارتحال امام (ره) و بزرگداشت ۱۵ خردادماه امسال با ماه مبارک رمضان تقارن داشته و مراسم بزرگداشت ارتحال شامگاه یکشنبه ۱۳ خرداد در این شهرستان برگزار خواهد شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها