چاپ این خبر
کد خبر : 86464
۷:۰۹ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۳
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان مطرح کرد؛

برگزاری اولین جشنواره استانی چادرهای آسمانی/ مهلت ارسال آثار تا ۱۰ تیرماه

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره به برگزاری اولین جشنواره استانی چادرهای آسمانی، گفت: در این جشنواره از فعالان، نخبگان، هنرمندان و افراد برجسته و برگزیده در زمینه ترویج عفاف و حجاب تجلیل به عمل می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از صاحب نیوز، سرهنگ جهانگیر کریمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: پس از اجرای موفق و اثر گزار ۲ دوره برگزاری جشنواره چادرهای آسمانی توسط معاونت اجتماعی ناجا، اولین دوره استانی این جشنواره امسال در تعدادی از استان ها از جمله استان اصفهان برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره ۱۶ تا ۲۱ تیرماه هم‌زمان با هفته عفاف و حجاب برگزار و از فعالان، نخبگان، هنرمندان و افراد برجسته و برگزیده در زمینه ترویج عفاف و حجاب با اهدای جوایز نفیس تجلیل به عمل خواهد آمد.

این مقام مسئول، محورهای جشنواره شامل کتاب، تصویرسازی، عکس، پوستر، نقاشی ، انیمیشن و کاریکاتور عنوان کرد و گفت: علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۰ تیرماه شخصا به دبیرخانه جشنواره به نشانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، اداره آموزش و مشارکت‌های عمومی واقع در میدان تاریخی حضرت امام (ره ) و در شهرستان‌ها نیز به معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان مربوطه تحویل دهند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۱۸۳۰۰۲ تماس حاصل نمایند.

سرهنگ کریمی خاطرنشان کرد: مراسم اختتامیه جشنواره در هفته عفاف و حجاب برگزار و در حاشیه آن نیز نمایشگاهی از آثار ارسالی برگزار خواهد شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها