چاپ این خبر
کد خبر : 86476
۷:۲۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۳

قرارگاه فرهنگی حمایت از کالای ایرانی در اصفهان راه‌اندازی شد

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان از راه‌اندازی قرارگاه فرهنگی حمایت از کالای ایرانی در این سازمان به‌منظور فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی در سطح جامعه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از تسنیم، محمد باقری بعدازظهر امروز در جمع اساتید بسیجی اصفهان اظهار داشت: اعضای بسیج اساتید استان اصفهان در قالب ۹۳ دفتر و کانون بسیج اساتید فعال هستند.

وی تحول و اثربخشی برنامه‌ها را دو رویکرد اساسی سازمان بسیج اساتید در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: احصاء معضلات جامعه، استان، شهر و دانشگاه اولین گامی است که باید برداریم و سپس و برای آن راهکار اعلام کنیم.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان حل مسئله را رویکرد دیگری در بسیج اساتید بیان کرد و ادامه داد: سازمان بسیج اساتید در حوزه‌های علمی، اندیشه‌ای و مسئله یابی در حال فعالیت است و با راه‌اندازی اندیشکده‌های علمی و کارگروه‌های تخصصی معضلات و مسائل را شناسایی کرده است.

وی از راه‌اندازی قرارگاه فرهنگی حمایت از کالای ایرانی در سازمان بسیج اساتید استان اصفهان به‌منظور فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی در سطح جامعه خبر داد.

شهید چمران مرد عمل بود نه سخن

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حامد مرادی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره ۹۱ شهید این دانشکده، اظهار داشت: ۳۱ خرداد سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران با عنوان روز بسیج اساتید گرامی داشته می‌شود؛ شهید چمرانی که مرد عمل بود نه سخن.

وی گفت: آن چیزی که بسیج و بسیجیان را در عرصه و وسط میدان بدون یأس و ناامیدی نگه‌داشته است تکیه و توکل به قدرت لایزال الهی است.

حجت‌الاسلام مرادی با بیان اینکه تا زمانی که خدا را همراه خود بدانیم نباید از کمی نفرات هراسی داشته باشیم، تأکید کرد: البته باید تقوای الهی و عمل صالح را سرلوحه خود قرار دهیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها