چاپ این خبر
کد خبر : 86512
۳:۵۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
در جلسه فرماندارخوانسار با مدیرعامل پست بانک استان مطرح شد:

پست بانک اعتماد مردم خوانسار را جلب کرده است

فرماندار خوانسار گفت: پست بانک در خوانسار و روستاهای تابعه آن توانسته است رضایت مندی مردم را نسبت به گذشته بیشتر و اعتماد مردم را جلب کند و این مسئله نشانگر مدیریت صحیح مجموعه پست بانک است.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی فرمانداری خوانسار، در جلسه ای که با حضورفرماندار، بخشدار مرکزی، مدیرعامل پست بانک استان اصفهان و رئیس پست بانک خوانسار در فرمانداری این شهرستان برگزارشد ضمن بررسی عملکرد پست بانک در سطح شهرستان و روستاها حسن شفعتی اظهار کرد: پست بانک در خوانسار و روستاهای تابعه آن توانسته است رضایت مندی مردم را نسبت به گذشته بیشتر و اعتماد مردم را جلب کند و این مسئله نشانگر مدیریت صحیح مجموعه پست بانک است.

وی افزود: هرمقدار کارکنان این موسسه فعال تر باشند وخدمات بیشتر وبهتری ارائه دهند روستاییان در رفاه بیشتری قرار خواهند گرفت.

فرماندار خوانسار گفت: ارائه تسهیلات کم بهره برای خرید ماشین آلات و اجرای طرح های درآمدزا امکان همیاری بیشتری را فراهم کرده و پشتوانه مناسبی برای روستاییان خواهد بود.

فرماندارخوانسار با تاکید براستفاده از ظرفیت دهیاران تصریح کرد: دهیاران مورد اعتماد روستاییان هستند و باید از ظرفیت این حسن اعتماد استفاده شود و بر اساس همین موضوع نیز باید جلساتی برگزار شود.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها