چاپ این خبر
کد خبر : 86915
۳:۱۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
معاون فرماندار؛

امنیت صد درصدی در جاده های خوانسار با ایجاد ۲۸گشت فوق العاده مسلح

معاون فرماندار خوانسار گفت: امنیت صد درصدی در جاده های اصلی و فرعی شهرستان خوانسار با ایجاد ۲۸گشت فوق العاده مسلح برقرار می باشد.

به گزارش پایگاه خبری چشمه سار به نقل از روابط عمومی فرمانداری خوانسار، جلسه بررسی مشکلات و تحلیل شرایط حاکم برحمل و نقل با حضور صانعی معاون فرماندار ، ریاست صنعت معدن و تجارت،ریاست اداره راه وشهرسازی ،نماینده اتحادیه لاستیک فروشان وهیئت مدیره تعاونی کامیونداران و تعدادی از رانندگان در فرمانداری تشکیل گردید.

در این جلسه صانعی معاون فرمانداربه تاریخچه فعالیت این صنف بویژه نقش بسیار ارزنده ای که دردوران دفاع مقدس داشته اند اشاره کرد وافزود:صنف رانندگان ستون فقرات وتشکیل دهنده رونق اقتصادی در غالب بخش های فعال اعم از کشاورزی،تجارت،صنعت،معادن و ترانزیت کالاهای استراتژیک و …می باشند.

صانعی در ادامه افزود:قشر رانندگان قشری زحمتکش وپرتلاش وقانون مدار هستند که همیشه همراه دولت و مردم بوده اند و به دلایل فعالیت پراکنده در محور های مواصلاتی مورد سوءاستفاده فرصت طلبان و زیاده خواهان اقتصادی قرارگرفته اندبا تصمیماتی که گرفته شدامنیت رانندگان در جاده های اصلی و فرعی افزایش یافت که الحمدلله رانندگان شهرستان خوانسار با بررسی های صورت گرفته تاکنون کوچکترین وقفه ای در ارائه خدمات باربری نداشته اند که جای قدردانی داشته و مشکلات مطروحه آنان نیز قابل دسته بندی و رسیدگی خواهد بود .

معاون فرماندار در پایان گفت:حسب دستورات امنیتی صادره با محوریت نیروی نتظامی و فراخوانی به تمامی دستگاه های داده شده و خودروهای آنان برابربا کشیک تنظیمی و شبانه روزی با حضور نیروی مسلح در محور های اصلی وفرعی شهرستان اقدام به برقراری گشت نمود و با هرگونه عامل مخل و مزاحم به شدت برخورد خواهد شد

اضافه کردن دیدگاه جدید

جدیدترین ها